1

راه اندازی خود پرداز شیبا اینو

خود پرداز شیبا اینو
بازدید 2668

یکی از اپراتورهای پیشرو در ارائه خدمات خودپرداز رمزارزها، Bitcoin of America، در توئیت اخیر خود اعلام کرده است که شیبا اینو در خودپردازهای بیشتر این شرکت در دسترس خواهد بود. در این خبر به بررسی خود پرداز شیبا اینو می پردازیم.

خود پرداز شیبا اینو

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، این شرکت در اوایل این ماه پشتیبانی از شیبا اینو را آغاز کرد و باعث خوشحالی جامعه این رمزارز شد. البته قبل از آن، رقیب شیبا یعنی دوج کوین را اضافه کرده بود. از سپتامبر گذشته (شهریور 1400) نیز، خرید اتریوم را فعال کرده است.

این اپراتور خودپرداز رمزارزها مشخص نکرده است که شیبااینو در چه مکان های خاصی در آینده نزدیک اضافه خواهد شد. تعداد خودپردازهای بیت کوین آمریکا در ژانویه (دی) از 1500 دستگاه خودپرداز بیت کوین عبور کرد. شرکت مستقر در شیکاگو اکنون می گوید که بیش از 2000 دستگاه در ایالات متحده دارد، در حالی که در اوایل سال 2021 (اواخر 1399) تنها 630 دستگاه خودپرداز داشته است.

خود پرداز شیبا اینو

این شرکت تقریباً در تمام شهرهای بزرگ در 31 ایالت آمریکا فعالیت می کند و برنامه هایی برای گسترش بیشتر فعالیت های خود دارد. در ماه می گذشته (اردیبهشت 1400)، بیت کوین آمریکا این امکان را برای مشتریانش فراهم کرد که بلافاصله پس از پرداخت پول نقد از کارت های اعتباری و با کمک دستگاه های خودپرداز خود، رمزارزها را خریداری کنند.

در اخبار دیگری، Media-Markt، بزرگترین اپراتور الکترونیک در اروپا، اخیراً اعلام کرد که دستگاه های خودپرداز بیت کوین Kurant را در شعب متعدد در سراسر اتریش نصب خواهد کرد.

خودپردازهای کریپتو در ایالات متحده همچنان در حال رشد هستند

دستگاه های خودپرداز رمزارزها به دلیل افزایش پذیرش دارایی های دیجیتال، شاهد رشد گسترده ای بوده اند. به دلیل ناشناس بودن معاملات، آن ها اغلب توسط مجرمان برای شستشوی وجوه غیرقانونی استفاده می شوند.

با توجه به داده‌های ارائه شده توسط Coin ATM Radar، با این حال، گسترش آن ها تقریباً منحصراً به ایالات متحده محدود می‌شود، به عنوان مثال، بریتانیا در اوایل سال جاری دستگاه‌های خودپرداز کریپتو را به طور کامل ممنوع کرد تا خطرات مرتبط با تراکنش هایی که عمدتاً ناشناس می باشند و می‌توانند توسط مجرمان مورد سوء استفاده قرار گیرند، از بین ببرد.

منبع: U.today

(1 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. محمد گفت:

    بهترین ارز هست خدایی ایلان ماسک بالاخره اینو میکنه 1 دلار