0

ثبت رکورد جدید در سرمایه گذاری بیت کوین

ثبت رکورد جدید در سرمایه گذاری بیت کوین
بازدید 483

بر اساس آخرین گزارش شرکت کوین شیرز (Coinshares)، مجموع سرمایه ورودی‌ به محصولات مبتنی بر ارزهای دیجیتال در هفته گذشته به بالاترین میزان در سه ماه گذشته رسیده که نشان‌دهنده احساس صعودی در بازار است. در این مطلب به بررسی ثبت رکورد جدید در سرمایه گذاری بیت کوین می پردازیم.

ثبت رکورد جدید در سرمایه گذاری بیت کوین


در این گزارش آمده است:

محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته مجموعاً ۳۴۶ میلیون دلار ورودی داشته‌اند که بزرگ‌ترین ورودی هفتگی در این ۹ هفته متوالی است.

طبق گزارش اخیر، بیت کوین در هفته گذشته ۳۱۲ میلیون دلار ورودی داشته و مجموع ورودی‌های آن در سال ۲۰۲۳ تاکنون، ۱.۵ میلیارد دلار بوده است. هیاهو در مورد صندوق‌های قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین منجر به رکوردشکنی سرمایه ورودی در این هفته شده است.

این روند که با پیش‌بینی راه‌اندازی ETF اسپات در ایالات متحده تحریک شده، بزرگ‌ترین روند از زمان بازار صعودی در اواخر سال ۲۰۲۱ است. ترکیبی از افزایش قیمت و جریان ورودی سرمایه، اکنون کل دارایی‌های تحت مدیریت (AuM) این محصولات را به ۴۵.۳ میلیارد دلار رسانده که بالاترین میزان در یک و نیم سال گذشته است.
این در حالی است که هنوز رهبران صنعت در مورد تأیید ETF بیت کوین گمانه‌زنی می‌کنند. دن مورهد از Pantera Capital، در مورد اهمیت ETF بیت کوین می‌گوید که وجود یک ETF گام بسیار مهمی برای تبدیل شدن به یک طبقه دارایی است.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *