0

ثبت رکورد جدید برای پپه

ثبت رکورد جدید برای پپه
بازدید 491

پپه (PEPE)، یکی از میم کوین‌های محبوب بازار با تم قورباغه، به نقطه عطف بزرگی در تعداد هولدرهای خود دست یافته است. در این پست به ثبت رکورد جدید برای پپه می پردازیم.

ثبت رکورد جدید برای پپه

بر اساس اطلاعاتی که توسط حساب رسمی پپه در توییتر منتشر شده، تعداد هولدرهای این میم کوین از ۱۲۵ هزار آدرس فراتر رفته است. در حال حاضر، نزدیک به ۱۲۸,۶۰۰ هولدر برای پپه وجود دارد. ۱۲۱,۹۰۰ هولدر در شبکه اتریوم، ۵,۷۰۰ هولدر در زنجیره BNB و ۹۹۷ هولدر در شبکه آربیتروم.
تعداد هولدرها، یک معیار کلیدی برای سنجش علاقه به یک دارایی رمزارزی خاص بوده و افزایش آن، نشان‌دهنده رشد و حمایت جامعه و در نتیجه، موفقیت آن پروژه در بلندمدت است.

در همین حال، لازم به ذکر است که پپه یک میم کوین بدون ارزش ذاتی یا انتظار بازده مالی است. به گفته وبسایت آن، «هیچ تیم یا نقشه راه رسمی وجود ندارد. این رمزارز کاملاً بلااستفاده بوده و فقط برای اهداف سرگرمی ایجاد شده است.» بنابراین، گفته می‌شود که اکثر هولدرهای PEPE بیشتر درگیر حدس و گمان و به دنبال سرمایه‌گذاری سوداگرانه هستند.
افزایش تعداد هولدرهای پپه در حالی اتفاق می‌افتد که قیمت PEPE در هفته گذشته بیش از ۸۸ درصد افزایش یافت. این میم کوین با ارزش بازار ۶۱۳٫۶ میلیون دلاری خود، در حال حاضر در جایگاه ۶۵ لیست ارزهای دیجیتال برتر قرار دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *