0

تحلیل قیمت چین لینک ۹ آذر

تحلیل قیمت چین لینک ۹ آذر
بازدید 478

چین لینک (LINK) طی ماه گذشته نزدیک به ۳۰ درصد افزایش ارزش را تجربه کرده که ناشی از احساسات صعودی فزاینده پیرامون آن است. این افزایش قیمت توسط معیارهای آنچین پشتیبانی می‌شود که نشان‌دهنده افزایش فعالیت شبکه، همزمان با انتشار نسخه ۰.۲ استیکینگ چین لینک است. در این پست به تحلیل قیمت چین لینک ۹ آذر می پردازیم.

تحلیل قیمت چین لینک ۹ آذر

نسخه جدید این پروتکل، افزایش سایز استخر به ۴۵ میلیون توکن LINK را شامل می‌شود. در ۲۸ نوامبر، LINK بزرگ‌ترین افزایش در معاملات نهنگ‌ها را در سال جاری تجربه کرد.

علی مارتینز، تحلیلگر برجسته رمزارز، با استناد به داده‌های IntoTheBlock، فاش کرد که چین لینک بیش از ۲۶۰۰ تراکنش را ثبت کرده که ارزش هر کدام بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار است.

داده‌های تاریخی شش ماه گذشته الگویی را نشان می‌دهند که در آن جهش‌های قابل‌توجهی در معاملات نهنگ‌ها قبل از افزایش قیمت LINK رخ می‌دهد؛ با ثبت یک اوج محلی در عرض ۲ تا ۳ روز پس از افزایش فعالیت نهنگ‌ها. این الگو در ۲۰ جولای، ۲۳ اکتبر و ۹ نوامبر مشاهده شد.

در این میان، تراکنش‌های روزانه در شبکه چین لینک هم اخیراً ۴۳۶ درصد از پایین‌ترین سطح ماهانه خود، در کنار انباشت خالص توسط دارندگان بزرگ، افزایش یافته است.

تاکنون، LINK با افزایش ۲ درصدی نسبت به این افزایش واکنش مثبت نشان داده است و در حال حاضر با قیمت ۱۴.۶۴ دلار معامله می‌شود. در همین حال، داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط Santiment هم نشان می‌دهند که چین لینک افزایش گسترده‌ای را در جابه‌جایی توکن‌های غیرفعال در تقریباً سه ماه تجربه کرده است.

این شرکت تحلیلی با ایجاد ارتباطی بین افزایش در جابه‌جایی توکن‌های غیرفعال، معروف به سطوح «سن مصرف» و افزایش متعاقب آن در قیمت‌های LINK، دریافت که پس از جابه‌جایی ۸.۳۴ میلیارد توکن LINK غیرفعال در ۱۵ سپتامبر، قیمت در عرض دو هفته تقریباً ۳۱ درصد افزایش یافت.

از این رو، آخرین جابه‌جایی ۴.۲۸ میلیارد توکن LINK غیرفعال در ۲۸ نوامبر به طور بالقوه نشان‌دهنده سود بیشتر برای این رمزارز است.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *