0

تحلیل قیمت چین لینک ۱۰ بهمن

تحلیل قیمت چین لینک ۱۰ بهمن
بازدید 376

تحلیل تکنیکال تایم فریم هفتگی چین لینک نشان می‌دهد که قیمت LINK از ژوئیه ۲۰۲۳ به‌طور قابل‌توجهی افزایش یافته است. حرکت صعودی این رمزارز در ماه اکتبر شتاب گرفت و باعث شکستن خط روند مقاومتی بلندمدت شد. در این پست به تحلیل قیمت چین لینک ۱۰ بهمن می پردازیم.

تحلیل قیمت چین لینک ۱۰ بهمن

در هفته پایانی دسامبر ۲۰۲۳، قیمت LINK به اوج سالانه خود در ۱۷٫۶۸ دلار رسید. با این حال، از آن زمان تاکنون، قیمت این رمزارز در حال کاهش بوده و دو فتیله بالایی بلند (نمادهای قرمز) و یک اوج پایین‌تر ایجاد کرده است. این روند کاهشی، ناحیه مقاومت افقی بلندمدت را تایید کرد.

تحلیل قیمت چین لینک ۱۰ بهمن

در این میان، شاخص قدرت نسبی (RSI) هفتگی هم یک وضعیت نزولی را نشان می‌دهد. اگرچه شاخص RSI چین لینک بالای سطح ۵۰ است، اما در یک روند نزولی قرار دارد و خط روند واگرایی نزولی آن (سبز) هنوز دست نخورده باقی مانده که هر دو نشانه‌ ضعف هستند.
معامله‌گران و تحلیلگران ارزهای دیجیتال نسبت به روند آتی LINK خوش‌بین هستند. برای مثال، Altcoin Sherpa در توییتی می‌گوید که انتظار دارد یک حرکت صعودی پس از پایان فاز تثبیت فعلی صورت بگیرد.

تحلیل قیمت چین لینک ۱۰ بهمن

تحلیلگر دیگری به نام InmortalCrypto نیز دوره مشابهی از انباشت و به دنبال آن، یک حرکت صعودی را برای چین لینک مشخص کرده است.

تحلیلگر دیگری با نام CryptoMichNL هم معتقد است که قیمت چین لینک به زودی به ۲۵ دلار افزایش خواهد یافت.

پیش‌بینی قیمت چین لینک


نمودار تایم فریم روزانه نشان می‌دهد که چین لینک در ۸۲ روز گذشته در یک محدوده افقی بین ۱۳٫۳۰ تا ۱۶٫۶۰ دلار معامله شده است. هر دو دامنه بارها تأیید شده‌اند که آخرین مورد، در ۲۰ ژانویه بوده است.

در حال حاضر، چین لینک درست زیر خط وسط محدوده معامله می‌شود. علاوه بر این، RSI روزانه به نزدیکی سطح ۵۰ رسیده که می‌تواند مقاومت ایجاد کند.

در این میان، محتمل‌ترین شمارش امواج الیوت نشان می‌دهد که قیمت چین لینک در موج چهارم از یک حرکت پنج موجی رو به بالا است (خطوط سفید). شمارش موج‌های فرعی هم به رنگ مشکی نشان داده شده است. بر این اساس، قیمت LINK در بخش نهایی فاز تصحیح A-B-C قرار دارد.

با دادن نسبت ۱:۱ به امواج A:C، کاهش قیمت به سطح ۱۱٫۴۰ دلار پیش‌بینی می‌شود که ۲۰ درصد کمتر از قیمت فعلی است. این سطح با سطح ۰٫۵ فیبوناچی اصلاحی هم مطابقت دارد.

تحلیل قیمت چین لینک ۱۰ بهمن

علی‌رغم این پیش‌بینی نزولی برای قیمت چین لینک، بازیابی محدوده بالای ۱۶٫۶۰ دلار می‌تواند باعث یک رشد ۳۰ درصدی به مقاومت بعدی در ۱۹٫۳۰ دلار شود.

beincrypto

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *