0

تحلیل قیمت فانتوم (FTM) ۱۴ اسفند

تحلیل قیمت فانتوم (FTM) ۱۴ اسفند
بازدید 435

قیمت فانتوم (FTM) اخیرا روندی صعودی پیدا کرده و همزمان با آن، ارزش بازار این رمزارز هم در حال رسیدن به مرز ۲ میلیارد دلار است. با ادامه روند صعودی در کل بازار کریپتو، آلتکوین‌ها نیز در حال تجربه افزایش قیمت هستند و توکن FTM می‌تواند از این فرصت استفاده کرده و سقف‌ قیمتی جدیدی را به ثبت برساند. در این پست به تحلیل قیمت فانتوم (FTM) ۱۴ اسفند می پردازیم.

تحلیل قیمت فانتوم (FTM) ۱۴ اسفند

پس از ماه‌ها نزول، قیمت FTM بالاخره موفق شد روند نزولی خود را معکوس کرده و بر مقاومت بالاسری خود غلبه کند. قیمت فانتوم در حال حاضر بالاتر از مرز روانی ۰.۵۰ دلار قرار گرفته است.

در پی افزایش ۶۷ درصدی قیمت طی هفته گذشته، منطقه مقاومت ۰.۶۵ دلار هم شکسته شد و قیمت در سطح ۰.۷۵ دلار، یک سقف سالانه جدید ایجاد کرد.

تحلیل قیمت فانتوم (FTM) ۱۴ اسفند


طبق داده‌ها، تقاضا برای این ارز دیجیتال افزایش یافته است. این موضوع با افزایش قابل‌توجه ۲۸۰ درصدی حجم معاملات روزانه فانتوم تایید می‌شود که قدرت روند صعودی آن را نشان می‌دهد.

در همین حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) فانتوم نیز طی هفته گذشته افزایش یافته و اکنون به منطقه اشباع خرید رسیده است. همچنین به نظر می‌رسد که میانگین‌های متحرک نمایی به زودی یک تقاطع طلایی را ایجاد کنند که سیگنالی برای ادامه صعود محسوب می‌شود.

در پی افزایش تقاضا برای آلتکوین‌ها و فراتر رفتن قیمت بیت کوین از مرز ۶۵ هزار دلار، توکن FTM به دنبال ثبت سقف‌های قیمتی جدید است.

در صورتی که قیمت این ارز دیجیتال از سطح ۲۳.۰۶ درصد فیبوناچی فراتر برود، می‌تواند تا مقاومت ۱ دلار افزایش یابد. در صورت ادامه روند صعودی، قیمت FTM حتی می‌تواند به ۲ دلار (سطح ۶۱.۸۰ درصد فیبوناچی) نیز برسد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *