0

تحلیل تکنیکال چین لینک ۳۰ آبان

تحلیل تکنیکال چین لینک ۳۰ آبان
بازدید 135

ارز دیجیتال چین لینک (LINK) افزایش قیمت چشمگیری را از کمتر از ۷.۴۰ دلار به تقریباً ۱۴.۶۰ دلار تجربه کرده که نشان‌دهنده رشد خیره‌کننده ۱۲۵ درصدی آن تنها در ۲۵ روز است. در این پست به تحلیل تکنیکال چین لینک ۳۰ آبان می پردازیم.

تحلیل تکنیکال چین لینک ۳۰ آبان

این افزایش چشمگیر را می‌توان به انباشت قابل‌توجه توکن LINK توسط ۲۰۰ کیف‌پول‌ بزرگ مربوط دانست که در حدود ۱۷ اکتبر مجموعاً ۴۰.۱۸ میلیون توکن LINK را به دارایی‌های خود اضافه کردند.

نمودار روزانه بینش بیشتری را در مورد عملکرد قیمت چین لینک ارائه می‌دهد. پس از یک صعود شدید، LINK در حال حاضر در حدود ۱۴.۶۰ دلار، بالاتر از میانگین‌های متحرک ۵۰ و ۱۰۰ روزه، تثبیت می‌شود که نشان‌دهنده یک روند صعودی قوی است.

تحلیل تکنیکال چین لینک ۳۰ آبان

شیب میانگین‌های متحرک رو به بالا است و قیمت بسیار بالاتر از آنها حفظ شده که نشان می‌دهد جو بازار همچنان مثبت است.

با توجه به ذخایر قابل‌توجهی که در اختیار بزرگ‌ترین کیف پول‌ها قرار دارد، یک پایه بالقوه برای حمایت و حفظ قیمت وجود دارد. با این حال، معامله‌گران باید مراقب شکستن قیمت به زیر خط روند یا میانگین‌های متحرک باشند که می‌تواند نشانه تغییر روند و معکوس شدن احتمالی قیمت باشد.

اگر LINK جایگاه خود را بالاتر از این شاخص‌های فنی حفظ کند، چشم‌انداز صعودی می‌تواند ادامه یابد و به طور بالقوه منجر به افزایش بیشتر قیمت در آینده شود.

با این حال، با کاهش حجم، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید هوشیار باشند. کاهش حجم گاهی می‌تواند نشانه کاهش مومنتوم باشد که به طور بالقوه منجر به تثبیت قیمت یا معکوس شدن آن می‌شود.

اگر نهنگ‌ها ذخایر خود را حفظ کنند یا به انباشت خود ادامه دهند، تأثیر آنها می‌تواند قیمت را حفظ کند. اما اگر آنها شروع به تخلیه دارایی‌های خود کنند، بازار ممکن است شاهد تغییر باشد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *