0

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۸ اسفند

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۸ اسفند
بازدید 270

بازار ارزهای دیجیتال امروز تقریبا برای اکثر ارزها روندی صعودی را ثبت کرده و به رنگ سبز درآمده است. ارزش کلی بازار کریپتو در امروز ۲.۲۳۹ تریلیون دلار است و ارز دیجیتال برتر، بیت کوین، ۴۹.۳۱ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد. در این پست به بررسی بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۸ اسفند می پردازیم.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۸ اسفند

بیت کوین (BTC)، امروز روندی صعودی را ثبت کرده است. در زمان انتشار این خبر، بیت کوین (BTC) افزایش قیمتی ۹.۱۸ درصدی را ثبت کرده و به رنگ سبز درآمده است. بیت کوین امروز در محدوده ۵۵ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر رشدی ۳.۶۴ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳۲۲۰ دلار معامله می‌شود.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۸ اسفند

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال تتا نتورک (THETA)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Theta Network امروز با رشد قیمتی ۵۰.۳۵ درصدی، در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Theta Network، نام رمزارزهای پپه (PEPE) با ۴۵.۱۰ درصد افزایش قیمت و پایت نتورک (PYTH) با ۳۹.۴۳ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال ورلد کوین (WLD) با ۱۱.۳۱ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Worldcoin نیز، ارزهای دیجیتال گالا (GALA) با ۴.۱۹ درصد ریزش و سینگولاریتی نت (AGIX) با ۴.۰۳ درصد افت قیمت، به ترتیب دومین و سومین رمزارزهای پرضرر بازار هستند.

coinmarketcap

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *