0

۴ روز تا هاوینگ بیت کوین

۴ روز تا هاوینگ بیت کوین
بازدید 138

در حالی که حدود ۴ تا ۵ روز به چهارمین هاوینگ بیت کوین (BTC) باقی مانده است، بسیاری از تحلیلگران حوزه کریپتو نسبت به افزایش قیمت این ارز دیجیتال پس از رویداد خوش‌بین هستند.

۴ روز تا هاوینگ بیت کوین

یکی از این تحلیلگران با نام مستعار CryptoJelleNL معتقد است که طی زمان کوتاهی پس از هاوینگ، قیمت بیت کوین به ۸۰ هزار دلار خواهد رسید.

وی بیان داشت:

قیمت بیت کوین در نمودار ۳ روزه، علی‌رغم حرکت جانبی زیر سطح روانی مهم ۷۰ هزار دلار طی آخر هفته، صعودی باقی مانده و دستیابی به ۸۰ هزار دلار دور از دسترس نیست.

این تحلیلگر همچنین اشاره کرد که قیمت بیت کوین همچنان بالاتر از سقف چرخه‌های قبلی قرار دارد که نشانه خوبی برای صعود قیمت محسوب می‌شود.

علاوه بر این، یکی دیگر از تحلیلگران مشهور حوزه کریپتو به نام علی مارتینز (Ali Martinez)، عنوان کرده که نسبت سود به زیان تحقق‌یافته بیت کوین به زیر ۱ رسیده که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران در حال حاضر بیشتر در ضرر هستند. این موضوع از نظر تاریخی نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین در کف قرار دارد.

قیمت بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲.۵ درصد افزایش یافته و به ۶۶۱۵۶ دلار رسیده است. در کل، می‌توان گفت بزرگترین دارایی در بازار کریپتو در حال نزدیک شدن به یکی از مهم‌ترین رویدادها است که مطمئناً تأثیر زیادی بر قیمت آن خواهد داشت.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *