0

پیشتازی XRP از سایر آلت کوین ها

پیشتازی XRP
بازدید 619

وب سایت استخراج داده ، سنتیمنت (Santiment) ، خبر هایی را در رابطه با جابه‌جایی مقادیر زیادی از کوین های غیر فعال XRP منتشر کرده است. در همین حال، پلتفرم ویل آلرت(Whale Alert) گزارش کرد که حدود 375 میلیون XRP طی دو روز گذشته جابجا شده است. در این پست به بررسی پیشتازی XRP می پردازیم.

پیشتازی XRP

پلتفرم سرشناس ارائه‌دهنده داده ها ، سنتیمنت در توییت اخیر خود عنوان کرد که در هفته گذشته، هفتمین رمزارز بزرگ بازار، XRP  ، به چند نقطه عطف بزرگ دست یافت .در بین این نقاط عطف ، سنتیمنت به این مسئله اشاره کرد که چندین کیف پول فعال اصلی شروع به جابجایی XRP های خود کردند.

این پلتفرم استخراج داده ها همچین نموداری را به اشتراک گذاشت که در آن ، چندین کیف پول بزرگ غیرفعال XRP نیز شروع به جابجایی کوین های خود کرده اند. تیم تجزیه و تحلیل سنتیمنت اعلام کرد که به نظارت دقیق بر ده رمزارز بزرگ بازار ادامه می دهد.

این درحالیست که بر اساس گزارش اوایل هفته ویل آلرت ،مدیر ارشد فناوری سابق ریپل سرانجام باقی دارایی‌های XRP خود را به فروش رساند.. ویل آلرت همچنین عنوان کرد که جابه جایی های عظیمی برای برداشت XRP از صرافی های رمزارزی FTX و Bitstamp انجام شده است.

انتقال 375 میلیون ریپل

بر اساس داده های وال آلرت، پلتفرمی که انتقالات  بزرگ رمزارزی را ردیابی می کند، در مجموع 374.5 میلیون XRP طی 48 ساعت گذشته انتقال یافته است.

پیشتازی XRP

FTX در یکی از این انتقالات به میزان 63,501,812 کوین را به BitGo منتقل کرد. صرافیBitstamp نیز به میزان 46,075,670 XRP را به همان مقصد انتقال داد. شرکت BitGo که در سال گذشته توسط شرکت سرمایه گذاری گلکسی دیجیتال(Galaxy Digital ) خریداری شد، خدمات نگهداری رمزارزها را به شرکت‌ها و موسسات مالی مختلف از جمله ریپل ارائه می‌دهد.

منبع: UTODAY

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *