0

پالیگان برای شرکت در برنامه شتاب دهنده 2022 دیزنی انتخاب شد

پالیگان
بازدید 524

پلتفرم مقیاس‌پذیری لایه 2 پالیگان (Polygon) برای شرکت در برنامه شتاب‌دهنده 2022 دیزنی(Disney) برای ایجاد فناوری وب3 انتخاب شده است که از این هفته آغاز می‌شود.

تاثیر انتخاب پالیگان بر قیمت این ارز


طبق بیانیه The Walt، پلتفرم مقیاس‌پذیری اتریوم یکی از شش پروژه‌ای است که در برنامه Accerator پذیرفته می‌شود، که امسال بر روی واقعیت افزوده (AR)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و هوش مصنوعی (AI) متمرکز شده است.
رایان وات(Ryan Watt)، مدیرعامل پالیگان روز چهارشنبه خاطرنشان کرد که پالیگان “تنها بلاک چین انتخاب شده” برای برنامه معتبر شتاب دهنده دیزنی است.

درخواست ها برای برنامه شتاب دهنده در 22 آوریل(2 اردیبهشت) آغاز شد و برنامه ها در 13 می 2022(23 اردیبهشت) بسته شدند.
دو پروژه Web3 دیگر نیز در سال جاری انتخاب شدند، از جمله Flickplay، یک برنامه web3 که به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را از طریق واقعیت افزوده (AR) به دست آورند و Lockerverse، پلتفرم web3 که سازندگان و برندها را به هم متصل می‌کند.
شرکت‌های دیگر شامل شرکت AR Red 6، شرکت تجارت الکترونیک مجازی سه بعدی Obsess و شرکت ایجاد شخصیت‌های مجازی مبتنی بر هوش مصنوعی Inworld می باشند.

برنامه شتاب دهنده دیزنی برای اولین بار در سال 2014(1393) راه اندازی شد. طبق گزارش‌ها، سرمایه‌های سرمایه‌گذاری اضافی به شرکت‌کنندگان داده می‌شود و به فضای کار مشترک در پردیس والت دیزنی لس آنجلس دسترسی خواهند داشت. این برنامه با یک روز نمایشی در محوطه دانشگاه به پایان می رسد.
Polygon که زمانی به عنوان شبکه Matic شناخته می شد، یک چارچوب بلاک چین متمرکز بر قابلیت همکاری با مجموعه ای از ابزارهای مقیاس پذیری است که برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز سازگار با اتریوم (DApp) استفاده می شود. راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری Polygon برای رفع محدودیت‌های شبکه اصلی اتریوم، مانند سرعت پایین تراکنش (TPS) و هزینه‌های بالای تراکنش، ساخته شده‌اند.
پس از انتشار این خبر، ارز MATIC طی 24 ساعت گذشته 16 درصد افزایش یافته است.

منبع: cointelegraph

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *