0

پاسخ به شایعات هاردفورک Vasil کاردانو توسط بنیانگذار

هاردفورک Vasil کاردانو
بازدید 855

چارلز هاسکینسون، مدیرعامل Input Output، در توییتر برای از بین بردن ترس، عدم قطعیت و شک (“FUD”) در مورد هارد فورک آینده Vasil، مدعی شده است که قراردادهای هوشمند بلاک چین پس از اجرای ارتقای مورد انتظار همچنان عمل خواهند کرد. در این خبر به شایعات هاردفورک Vasil کاردانو می پردازیم.

هاردفورک Vasil کاردانو

روز چهارشنبه، برخی از کاربران توییتر شروع به این ادعا کردند که قراردادهای هوشمند کاردانو با هارد فورک Vasil ناسازگار است، به همین دلیل باید بازنویسی شوند. تیم هریسون، معاون جامعه و اکوسیستم در Input Output، به سرعت این شایعات را رد کرد. وی توضیح داد که برنامه های غیرمتمرکز فعلی (dApps) که از اولین نسخه پلتفرم قرارداد هوشمند Plutus استفاده می کنند، پس از ارتقاء وسیل همچنان سازگار خواهند بود. آن دسته از توسعه دهندگانی که می خواهند از تمام پیشرفت های ارائه شده توسط پلوتوس V2 استفاده کنند، باید از آن ها استفاده کرده و در برنامه های خود مستقر کنند. آن ها همچنین ممکن است بخواهند به دلیل تغییرات قابل توجه کد، تحت یک ممیزی جدید قرار گیرند.

سرانجام کاردانو قراردادهای هوشمند را در جریان عرضه هارد فورک آلونزو در ماه سپتامبر (شهریور) راه اندازی کرد. این رویداد، رمزارز بومی ADA را به رکوردهای جدیدی رساند.

انتظار می رود هارد فورک Vasil با افزودن ورودی های مرجع، داده های درون خطی و اسکریپت های مرجع، اسکریپت Plutus را بیشتر بهبود بخشد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، ارتقاء Vasil در اوایل ماه ژوئن (اواسط خرداد) در شبکه آزمایشی کاردانو به صورت زنده آغاز شده است.

اکنون انتظار می رود که راه اندازی شبکه اصلی Vasil در پایان این ماه انجام شود. در اوایل این هفته، هاسکینسون توییت کرد که راه اندازی هارد فورک منجر به موج جدیدی از فعالیت در بلاک چین خواهد شد.

منبع: u.today

(17 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *