0

نقطه عطفی بزرگ برای بلاکچین بیت‌ کوین

نقطه عطفی بزرگ برای بلاکچین بیت‌ کوین
بازدید 1890

شبکه بلاکچین بیت‌ کوین با پردازش یک‌میلیاردمین تراکنش خود به نقطه عطف مهمی دست یافته است. این دستاورد در حالی که قیمت بیت کوین در حال تثبیت در محدوده ۶۴ هزار دلاری است، توانایی این شبکه را برای پردازش ایمن و بدون نقص تراکنش‌ها برجسته می‌کند. در این پست به بررسی نقطه عطفی بزرگ برای بلاکچین بیت‌ کوین می پردازیم.

نقطه عطفی بزرگ برای بلاکچین بیت‌ کوین

در همین حال، ویلی وو، تحلیلگر بیت کوین، نرخ پذیرش فعلی بیت کوین را که معادل ۴.۷ درصد است، با سطح پذیرش اینترنت در اواخر دهه ۱۹۹۰ مقایسه می‌کند و معتقد است که بیت‌کوین هنوز در مراحل اولیه پذیرش قرار دارد.

با راه‌اندازی محصولاتی نظیر صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت‌کوین، انتظار می‌رود پذیرش این ارز دیجیتال از سطوح فعلی به شکل تصاعدی رشد کند. صندوق‌های سرمایه‌گذاری بیت‌کوین در سراسر جهان با تقاضای روزافزونی مواجه هستند که نشان‌دهنده افزایش علاقه به این دارایی است.

تحلیلگران همچنین به مقایسه‌ بین بلاکچین بیت‌کوین و غول‌های پرداخت مانند ویزا و مسترکارت پرداخته‌اند.

بنیانگذار برنامه Orange Pill App بیان می‌کند که بیت‌کوین تنها در ۱۵ سال به ۱ میلیارد تراکنش دست یافته، در حالی که ویزا برای رسیدن به همین نقطه عطف ۲۵ سال زمان صرف کرده است. این مقایسه نشان‌دهنده رشد سریع و پذیرش قابل‌توجه بیت‌کوین در عرصه پرداخت است.

توجه به این نکته مهم است که بیت‌کوین با شرکت‌های پرداخت متعددی مانند ویزا (Visa)، مسترکارت (Mastercard)، پی‌پال (PayPal)، ونمو (Venmo) و علی‌پی (Alipay) رقابت می‌کند.

این شرکت‌ها از میلیاردها دلار بودجه برای بازاریابی و هزاران کارمند بهره می‌برند. علی‌رغم این چالش‌ها، بیت‌کوین همچنان انعطاف‌پذیری و رشد قابل‌توجهی را در صنعت پرداخت به نمایش گذاشته است.

نرخ پذیرش فعلی بیت‌کوین و تشابه آن با نرخ پذیرش اینترنت در دهه ۱۹۹۰ و دیگر موارد، نشان‌ می‌دهند که افراد و مؤسسات هنوز به طور کامل بیت‌کوین را نپذیرفته‌اند و از این رو، پتانسیل زیادی برای گسترش پذیرش این ارز دیجیتال در آینده وجود دارد.

(27 امتیاز) - 1/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *