0

دیدگاه تحلیلگر بلومبرگ : صعود بیت کوین 6 ماه آینده

بازدید 812

مایک مک‌گلون(Mike McGlone)، استراتژیست ارشد کومودیتی بلومبرگ، اشاره می‌کند که قیمت بیت‌کوین (BTC) در نیمه دوم سال 2022 افزایش خواهد یافت. در این خبر به بررسی صعود بیت کوین 6 ماه آینده می پردازیم.

صعود بیت کوین 6 ماه آینده


مک‌گلون با به اشتراک گذاشتن افکار خود با 48100 دنبال‌کننده‌اش در توییتر در روز چهارشنبه، نشانه‌های مثبتی را در داده‌های شاخص رمزارزی گلکسی بلومبرگ (BGCI) و میانگین متحرک 50 و 100 هفته‌ای قیمت بیت‌کوین مشاهده کرد. او پیشنهاد کرد که شاخص‌های فعلی نشانه‌های مشابهی را در پایین‌ترین سطح بازار نزولی در سال 2018(1397) نشان می‌دهند، که قبل از بازگشت قوی در نیمه اول سال 2019(بهار 1398) بود.
BCGI برای اندازه‌گیری عملکرد بزرگ‌ترین دارایی‌های رمزارزی برای تعیین یک دید از عملکرد کلی بازار طراحی شده است.

بر اساس داده های CoinGecko، زمستان کریپتو در سال 2018 زمان سختی برای بیت کوین بود، زیرا قیمت آن از منطقه 16000 دلاری در ژانویه(دی 1396) به پایین ترین سطح بازار در حدود 3200 دلار در اواسط دسامبر سقوط کرد.
مک گلون در پست بعدی پیش بینی کرد که بیت کوین یا در مسیر یکی از بزرگترین بازارهای صعودی در تاریخ با قیمت نسبتاً کاهش یافته قرار دارد یا اینکه داده ها نشان می دهد که بازار کریپتو در حال شروع به شکست است و سرمایه گذاران را می ترساند.
او گفت: “سوگیری ما این است که پذیرش بیت کوین به احتمال زیاد به افزایش ادامه خواهد داد.”

صعود بیت کوین 6 ماه آینده

مک گلون این کاهش را به “حباب اینترنت در 2000-2002 (1378 و 1380)” تشبیه کرد، که باعث شد بسیاری از شرکت‌ها با مشکل مواجه شوند، اما راه را برای شرکت‌های برتر مانند آمازون و eBay هموار کردند.
با این حال، تحلیل‌ها بیانگر این هستند که شرایط نزولی تا حد زیادی در واکنش به سیاست پولی فدرال رزرو ایالات متحده و تلاش‌های تورم از طریق یک سری افزایش نرخ بهره بوده است.
در سال 2022، بیت کوین و بازار کلی کریپتو از چندین عامل کلان مانند حمله روسیه به اوکراین، مقررات جهانی و نرخ بیکاری آسیب دیده اند.

منبع:cointelegraph

(26 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *