0

احتمال رسیدن بیت کوین به ۲۲۰۰۰۰ دلار در هاوینگ بعدی

رسیدن بیت کوین به ۲۲۰۰۰۰ دلار
بازدید 385

نصف شدن یارانه بلاک بیت کوین (BTC) رخ داده، یک حدس مورد انتظار است که هر چهار سال یک بار (با اجتماع ۲۱۰۰۰۰ بلاک) در دنیای سرمایه گذاران بیت کوین رخ می‌دهد. در این مطلب به بررسی رسیدن بیت کوین به ۲۲۰۰۰۰ دلار می پردازیم.

رسیدن بیت کوین به ۲۲۰۰۰۰ دلار

این حادثه با کاهش نصفه تورم و عرضه بیت کوین همراه است، و بسیاری از تحلیلگران افزایش قیمت این ارز دیجیتال پیشرو را پس از نصف شدن پیش‌بینی می‌کنند. این پیش‌بینی‌ها اغلب بر اساس عملکرد گذشته بیت کوین ارائه شده‌اند، اگرچه ممکن است تحلیلگران نظرات گوناگونی داشته باشند.

مهم است که توجه داشته باشیم که عملکرد قیمت گذشته هیچ‌گاه الزاماً در آینده تکرار نخواهد شد، زیرا عوامل متعددی مستقیماً بر تقاضای بازار تأثیر می‌گذارند. با این حال، الگوهای گذشته می‌توانند به عنوان منابعی ارزشمند برای پیش‌بینی‌های مالی مورد استفاده قرار گیرند.

Bitcoin Archive پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین در ۱۸ ماه آینده به ارزش بالاتر از ۲۲۰،۰۰۰ دلار معامله خواهد شد. این پیش‌بینی بر پایهٔ الگوی آخرین افزایش قیمت پس از نصف شدن بیت‌کوین، که شش برابر قیمت معامله شده در ۱۲ ماه پس از این حوادث قرار دارد، صورت گرفته است. در زمان نوشته این پیش‌بینی، قیمت بیت‌کوین ۳۷،۱۸۳ دلار بوده است.

با توجه به نسبت کاهش آخرین پمپ، ChatGPT-4 پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت‌کوین پس از نصف شدن در سال ۲۰۲۴ حدود ۱.۲ برابر قبلی خواهد شد. به طور خاص، بیت‌کوین با استفاده از همان نقطه شروع با قیمت ۳۷،۱۸۳ دلار برای هر سکه، می‌تواند در ۱۸ ماه به ۴۴،۶۱۹.۶۰ دلار ارتقا یابد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *