0

دلایل سقوط ۱۸ درصدی لونا

دلایل سقوط ۱۸ درصدی لونا
بازدید 112

پس از اینکه لونا کلاسیک به 0.00014 دلار رسید، قیمت LUNC به 0.00012 دلار کاهش یافت که نشان دهنده نوسانات بازار ارزهای دیجیتال این هفته است. در این پست به بررسی دلایل سقوط ۱۸ درصدی لونا می پردازیم.

دلایل سقوط ۱۸ درصدی لونا

پس از انفجار بیش از 415 درصدی در سه ماهه چهارم سال گذشته، قیمت LUNC در دسامبر به 0.00028 دلار رسید. آنچه پس از این رالی برجسته به دنبال داشت، اصلاحی به همان اندازه قوی بود، به طوری که Terra Luna Classic با افت 68 درصدی به کمترین میزان در سال 2024 در 0.000087 دلار در ژانویه رسید.

ذخیره سود توسط معامله گران و چشم انداز کلی بازار کریپتو به این سقوط قیمت کمک کرد. با این حال، سه ماه اول سال 2024 با مجموعه ای از نیروهای محرک بازار آمده است که با ETF بیت کوین شروع می شود.

LUNC روند بیت کوین و اتریوم را در هفته های گذشته منعکس کرد و در ماه فوریه به 0.00014 دلار افزایش یافت. اما بازارها از اصلاحات مصون نیستند. از این رو لونا کلاسیک در حال حاضر با قیمت 0.00012 دلار معامله می شود

ارز دیجیتالی که در رتبه 103 قرار دارد، امروز 6 درصد کاهش یافته است که ناشی از سقوط 2 درصدی بیت کوین به 51134 دلار است. برخی آلتکوین ها نیز در قرمز هستند و سولانا، کاردانو و چین لینک به ترتیب 7 درصد، 4 درصد و 6.2 درصد از ارزش خود را از دست داده اند.

برخی ممکن است استدلال کنند که کاهش حجم معاملات LUNC در 56 میلیون دلار نشان دهنده علاقه کمتر معامله گران است. اگرچه ممکن است این درست باشد، اما با توجه به کاهش 1.8 درصدی در کل بازار به 1.95 تریلیون دلار، منحصر به Terra Classic نیست.

نوارهای قرمز و سبز در نمودار زیر دو محدوده کلیدی را که معامله گران در کوتاه مدت به دقت زیر نظر خواهند داشت، برجسته می کند. منطقه سبز موازی با حمایت سطح حمایت کانال است که باید دفاع شود تا شانس بهبودی فوری افزایش یابد.

دلایل سقوط ۱۸ درصدی لونا


در سمت بالا، ناحیه علامت گذاری شده قرمز نشان دهنده مقاومت سرسخت در کوتاه مدت است. تسلیم شدن در برابر فشار فروش در قیمت 0.00014 دلار، نشان داد که معامله گران بیشتری برای ذخیره سود، باز کردن معاملات فروش فیوچرز یا بستن معاملات خرید فیوچرز اقدام کرده اند که فشار فروش افزایش یافته است.

تقاطع نزولی در واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) تصویری تلخ را برای LUNC این هفته ترسیم می کند. سفارشات فروش تا زمانی که حمایت منطقه سبز باز نشود، سودآور باقی خواهند ماند.

لونا کلاسیک قبلاً در کانال صعودی نوسان داشته است و این ممکن است امید به بازگشت فوری را تقویت کند. میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) در 0.000116 دلار می تواند مهم باشد اگر ضرر از سطح سبز فراتر رود.

با در نظر گرفتن این موضوع، نوسانات قیمت بیت کوین را به دقت زیر نظر داشته باشید. اگر کاهش زیر 52000 دلار به سرعت حمایت شود و به سمت بالا برگردد، به معنای بازگشت قوی تر روند به سمت 54000 دلار است.

در این صورت انتظار می رود که یک نتیجه صعودی در بیت کوین احساسات را در سراسر بازار تغییر دهد و به آلتکوین هایی مانند LUNC کمک کند تا قبل از حرکت بعدی به سمت بالا تثبیت شوند.

coingape

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *