0

تغییر نام آوه (Aave) به آوارا (Avara)

تغییر نام آوه (Aave) به آوارا (Avara)
بازدید 433

پروتکل وام‌دهی غیرمتمرکز آوه (Aave) در تلاشی هماهنگ برای گسترش پایگاه کاربری خود در سراسر اکوسیستم وب ۳، رسماً به آوارا (Avara) تغییر نام داد. در این مطلب به بررسی تغییر نام آوه (Aave) به آوارا (Avara) می پردازیم.

تغییر نام آوه (Aave) به آوارا (Avara)

آوارا یک کلمه فنلاندی است که دارای چند معنی است، از جمله «گسترده»، «باز» و «شمول». این کلمه همچنین کاربرد محاوره‌ای دارد که به معنای «بیشتر از آنچه می‌بینید» است. بنیانگذار و مدیر عامل آوارا، استانی کولچوف، ادعا کرد که این تعاریف، الهام‌بخش انتخاب نام و هویت جدید این شرکت بوده است. کولچوف افزود:
ما به نوآوری در دیفای و ساخت ابزار برای توسعه‌دهندگان ادامه خواهیم داد و در عین حال، محصولات جدید، بصری و قانع کننده‌ای را ایجاد خواهیم کرد که افراد بیشتری را جذب می‌کنند.

او تغییر نام این پروتکل را آغاز عصر جدیدی می‌داند که در آن، فناوری بلاکچین برای همه قابل دسترس، سرگرم‌کننده و قابل استفاده خواهد بود. این حرکت منعکس‌کننده تلاش‌های آزمایشگاه پالیگان برای تغییر نام توکن MATIC خود به POL است.
علاوه بر تغییر نام تجاری، آوارا همچنین اولین خرید خود را با خرید استارتاپ وب ۳ Los Feliz Engineering مستقر در لس آنجلس انجام داده است. این استارتاپ در زمینه توسعه نرم افزار وب ۳ فعالیت دارد.
به گفته کولچوف، تغییرات جدید این پروتکل، صرفاً تغییر در نام یا ساختار نیستند، «این‌ها گام‌های مهمی به سوی مأموریت نهایی ما هستند: اینترنت باز و غیرمتمرکز که عادلانه باشد، مشارکت را برانگیزد و نوآوری را تقویت کند.»

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *