0

افزایش تراکنش نهنگ ها

تراکنش نهنگ ها
بازدید 656


همچنان که بیش از یک میلیارد دلار بیت کوین در 24 ساعت گذشته از پلتفرم های صرافیهای رمزنگاری خارج شده است،نهنگ های بیت کوین (BTC) دست به کار می شوند. در این خبر به بررسی افزایش تراکنش نهنگ ها می پردازیم.

تراکنش نهنگ ها

بر اساس داده‌های شرکت Santiment ، سرمایه‌گذاران ثروتمند بیت کوین بیش از 4000 تراکنش در روز در این هفته انجام داده‌اند که هر کدام بیش از یک میلیون دلار بوده است، پس از اینکه در اوایل آوریل به پایین‌ترین حد یعنی حدود 2300 تراکنش در روز رسیدند.

بیت کوین شاهد عرضه مداوم 4000 تراکنشهایی با بیش از 1 میلیون دلار مربوط به نهنگها از دوشنبه تا جمعه است که در تعطیلات آخر هفته کاهش خفیفی دارد.

Santiment می‌گوید که جهش‌های بزرگ در فعالیت‌ها می‌تواند به این معنی باشد که دارایی دیجیتال پیشرو آماده است تا ضررهای آوریل را پس از اینکه تنها چند هفته قبل به اوجهایی رسید که از پایان سال 2021 ندیده بود،جبران کند.

“افزایش های بزرگ [در معاملات] چیزی است که ما به دنبال آن هستیم تا جهش قیمت را پس از کاهش ماه آوریل پیش بینی کنیم.”

این شرکت اطلاعاتی بازار همچنین دریافته است که ۲۵۸۷۸ بیت کوین به ارزش کمی کمتر از ۱.۰۵ میلیارد دلار در روز گذشته از پلتفرم های صرافیهای رمزنگاری خارج شده است که بزرگترین تفاوت بین ورودی و خروجی است که در پنج هفته گذشته مشاهده شده است.

Santiment همچنین خاطرنشان می‌کند که مقادیر زیادی از خروجی‌ها می‌تواند به این معنی باشد که افزایش قیمت در افق بالاترین دارایی ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار است.

«از لحاظ تاریخی، مقادیر زیادی از بیت کوین که از صرافیها خارج می‌شوند، منجر به افزایش قیمت می‌شود که چند روز طول می‌کشد تا این الگو برقرار شود.»

بیت کوین در زمان نگارش مقاله با قیمت 40325 دلار مبادله می شود که 16 درصد کاهش نسبت به اوج 30 روزه خود یعنی 47938 دلار دارد.

منبع : dailyhodl

(6 امتیاز) - 4.3/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *