0

تحلیل قیمت لایو پیر (LPT)

تحلیل قیمت لایو پیر (LPT)
بازدید 424

فعالیت‌های اخیر نهنگ‌های لایو پیر (LPT) توجه بازار را به خود جلب کرده است. لایو پیر یک پروتکل غیرمتمرکز استریم ویدیو است که توکن آن اخیرا یک افزایش قیمت ۱۴۰ درصدی را تجربه کرده و قیمت آن به اوج ۲۰ دلار رسیده است. در این پست به تحلیل قیمت لایو پیر (LPT) می پردازیم.

تحلیل قیمت لایو پیر (LPT)

شرکت‌ تحلیلی اسپات‌آن‌چین (SpotOnchain) گزارشی را در مورد یک نهنگ لایو پیر منتشر کرده است. این سرمایه‌گذار در پی واریز ۱۱۴۶۳۷ توکن LPT به ارزش ۲.۲ میلیون دلار به صرافی‌ها، مورد توجه قرار گرفته است.

تحلیل قیمت لایو پیر (LPT)

تجزیه و تحلیل اسپات‌آن‌چین نشان می‌دهد که این نهنگ در ابتدا ۱۱۴۶۳۷ توکن LPT را از کوین‌بیس خریداری و برداشت کرده است. این توکن‌ها با میانگین قیمت ۵.۴۶ دلار بین آوریل و آگوست ۲۰۲۳ خریداری شده‌ بودند. در ادامه، وی توکن‌ها را تا زمانی که ارزش آن‌ها به ۱۹.۰۳ دلار رسید، نگهداری کرد که باعث ایجاد سودی ۲۴۹ درصدی برای وی شد.

در نتیجه، قیمت مجموع توکن‌ها که در ابتدا با مبلغ ۶۲۵۷۸۱ دلار خریداری شده بودند، در زمان فروش به ۲.۲ میلیون دلار رسید و سود ۱.۵۶ میلیون دلاری را برای این نهنگ به ارمغان آورد.

نهنگ دیگری که توسط پلتفرم تحلیلی لوک‌آن‌چین (LookOnChain) شناسایی شده، سود ۳.۵ میلیون دلاری را از خرید و فروش LPT به دست آورده است. به گزارش لوک‌آن‌چین، این نهنگ ۱۰۰ هزار توکن LPT را به صرافی MEXC واریز کرده و سپس ۶۵ هزار توکن را برداشت و احتمالاً ۳۵ هزار توکن را به فروش رسانده است.

لوک‌آن‌چین افزود: «این نهنگ در حال حاضر ۲۱۲۳۷۱ توکن LPT به ارزش ۳.۹۳ میلیون دلار در اختیار دارد و کل سود وی از افزایش اخیر قیمت، به بیش از ۳.۵ میلیون دلار رسیده است.»

آینده قیمت لایو پیر

تراکنش‌ نهنگ‌ها به‌طور قابل‌توجهی بر قیمت توکن LPT تأثیر گذاشته و باعث کاهش آن به محدوده ۱۷.۷۳ دلار شده است.

علی‌رغم این نوسانات، بسیاری از فعالان بازار دیدگاه مثبتی نسبت به آینده قیمت لایو پیر دارند. معامله‌گران باتجربه، هدف بلندمدت ۶۴.۷۰ دلار را برای این دارایی دیجیتال تعیین کرده‌اند و مدعی هستند که علی‌رغم وجود هرگونه اصلاح، قیمت در نهایت افزایش خواهد یافت.

خوش‌بینی معامله‌گران در پی انتشار اعلامیه‌هایی در مورد برنامه‌های این پلتفرم برای ادغام قابلیت‌های هوش مصنوعی ویدیویی، تقویت شده است. تیم لایو پیر می‌خواهد با ایجاد دسترسی بیشتر برای توسعه‌دهندگان و سازندگان، ایجاد ویدیو را تسهیل کند.

beincrypto

(3 امتیاز) - 4.7/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *