0

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۹ اردیبهشت

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۹ اردیبهشت
بازدید 1174

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی صعودی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۳۷۸ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۲.۸۸ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد. در این پست به بررسی بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۹ اردیبهشت می پردازیم.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۹ اردیبهشت

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۱.۲۸ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۳ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر ریزش قیمتی ۶.۰۶ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۳۱۲ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال آپتیمیسم (OP)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Optimism امروز با رشد قیمتی ۱۴.۵۸ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Optimism، نام رمزارزهای استارک نت (STRK) با ۱۴.۱۰ درصد افزایش قیمت و بونک (BONK) با ۱۲.۴۶ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال کاسپا (KAS) با ۶.۰۰ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Kaspa نیز، ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) با ۲.۸۶ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال ایاس (EOS)، با ۱.۳۸ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *