0

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳۰ فروردین

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳۰ فروردین
بازدید 234

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی نزولی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۲۶۸ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۳.۸۰ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد. در این پست به معرفی بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳۰ فروردین می پردازیم.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳۰ فروردین

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، ریزش قیمتی ۴.۲۱ درصدی را ثبت کرده است و روندی نزولی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۱ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی نزولی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر ریزش قیمتی ۳.۷۸ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۲.۹۷۴ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال بیت‌گت توکن (BGB)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Bitget Token امروز با رشد قیمتی ۸.۰۰ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Bitget Token، نام رمزارزهای سویی (SUI) با ۲.۳۸ درصد افزایش قیمت و اینجکتیو (INJ) با ۱.۷۷ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳۰ فروردین
بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳۰ فروردین

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال اتنا (ENA) با ۱۵.۲۹ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Ethena نیز، ارز دیجیتال کور (CORE) با ۱۵.۲۶ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال تورچین (RUNE)، با ۱۳.۳۴ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *