0

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۲۹ فروردین

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۲۹ فروردین
بازدید 1258

با توجه به داده‌های منتشرشده، برخی ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی صعودی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۳۱۹ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۴.۲۶ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد. در این پست به بررسی بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۲۹ فروردین می پردازیم.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۲۹ فروردین

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۱.۱۵ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۳ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمتی ۰.۳۳ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۰۹۵ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال آکاش نتورک (AKT)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Akash Network امروز با رشد قیمتی ۱۱.۴۸ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Akash Network، نام رمزارزهای اکسلار (AXL) با ۶.۹۶ درصد افزایش قیمت و چیلیز (CHZ) با ۶.۰۲ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال نئو (NEO) با ۷.۳۵ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از NEO نیز، ارز دیجیتال استکس (STX) با ۷.۰۰ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال بیت تنسور (TAO)، با ۵.۱۵ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *