0

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۱۰ اسفند

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۱۰ اسفند
بازدید 387

بر اساس داده‌های منتشرشده اکثر ارزهای دیجیتال بازار امروز روندی صعودی را ثبت کرده‌اند و بازار ارزهای دیجیتال به رنگ سبز درآمده است. ارزش کلی بازار کریپتو در امروز ۲.۳۸ تریلیون دلار است و ارز دیجیتال برتر، بیت کوین، ۵۰.۶۰ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد. در این پست به بررسی بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۱۰ اسفند می پردازیم.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۱۰ اسفند

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، امروز نیز پامپ قیمتی داشته است. در زمان انتشار این خبر، بیت کوین (BTC) افزایش قیمتی ۱۰.۸۰ درصدی را ثبت کرده و به رنگ سبز درآمده است. بیت کوین امروز در محدوده ۶۲ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر رشدی ۷.۰۶ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳۴۶۵ دلار معامله می‌شود.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۱۰ اسفند

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال بونک (BONK)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال BONK امروز با رشد قیمتی ۴۹.۹۲ درصدی، در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از BONK، نام رمزارزهای دوج کوین (DOGE) با ۴۰.۹۳ درصد افزایش قیمت و شیبا اینو (SHIB) با ۳۵.۶۱ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال تتانتورک (THETA) با ۴.۷۷ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Theta Network نیز، ارزهای دیجیتال پایت نتورک (PYTH) با ۳.۴۴ درصد ریزش و بیم (Beam) با ۳.۳۲ درصد افت قیمت، به ترتیب دومین و سومین رمزارزهای پرضرر بازار هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *