0

بررسی روند رشد توکن Ordi (ORDI)

بررسی روند رشد توکن Ordi (ORDI)
بازدید 412

Ordi (ORDI) اکنون اولین توکن قابل تبادل مبتنی بر بیت‌کوین است که با ارزش بازار وارد ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر شده است. ظهور آن در یک محیط پرجلبه اتفاق افتاده و برخی از منتقدان به عدم وجود یک پیشنهاد ارزشمند برای این دارایی دیجیتال کاملاً سودآور اشاره کرده‌اند. در این پست به بررسی روند رشد توکن Ordi (ORDI) می پردازیم.

بررسی روند رشد توکن Ordi (ORDI)

علاوه بر این، افزایش تقاضا برای ORDI و دیگر توکن‌های BRC-20 نیز به عنوان دلیل افزایش چشمگیر هزینه‌های بیت‌کوین در هفته‌های گذشته تلقی می‌شود.

این ویژگی توجه خدمات پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال، از جمله صرافی رمزنگاری Binance را به خود جلب کرده است. بزرگترین پلتفرم معاملاتی توکن ORDI را در اوایل این ماه به عنوان اولین توکن مبتنی بر بیت‌کوین خود در دسترس برای تجارت قرار داده است.

به گزارش شاخص CoinMarketCap، توکن ORDI در زمان نوشتن این خبر با ۴۱۸.۷۲٪ سود انباشته در ۳۰ روز گذشته، با قیمت ۲۱.۳۹ دلار معامله می‌شود.

جالب است بدانید که این توکن سودآور بر پایه بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملاتی به مبلغ ۲۴۷.۶۴ میلیون دلار را ثبت کرده است. به این ترتیب، ۵۲.۸۵٪ از کل ارزش بازار آن که ۴۵۰ میلیون دلار است، در یک روز تغییر یافته است.

بررسی روند رشد توکن Ordi (ORDI)


توکن ORDI، که یک توکن قابل تعویض مبتنی بر بیت‌کوین است و حاوی حداکثر عرضه از بیت‌کوین است، در حال حاضر به صورت کامل در گردش قرار دارد. با اینکه اخیراً موفقیت‌های قابل توجهی کسب کرده است، تحلیلگران بنیادی به دلیل ماهیت نظری مطلق ORDI، توصیه به احتیاط می‌کنند.

در این زمینه، ORDI گاهی به عنوان “memecoin” دسته‌بندی می‌شود، مشابه Dogecoin (DOGE) یا Shiba Inu (SHIB). Dogecoin یک سکه بومی از بلاک‌چین خود می‌باشد و همچنین مانند بیت‌کوین عمل می‌کند، در حالی‌که Shiba Inu یک توکن ERC-20 است و بر روی شبکه اتریوم اجرا می‌شود. به همین ترتیب، ORDI نیز بر اساس فناوری کتیبه ترتیبی بر بیت‌کوین، در بلاک‌چین اجرا می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *