0

برداشت ۱ میلیارد دلار بیت کوین از کوین بیس

برداشت ۱ میلیارد دلار بیت کوین از کوین بیس
بازدید 131

امروز فعالیت‌های قابل‌توجهی در بازار ارز دیجیتال، به ویژه در مورد بیت کوین اتفاق افتاد. طبق گزارش‌ها، مبلغ قابل‌توجهی بیت کوین، تقریباً معادل ۹۶۲.۱۵ میلیون دلار، از صرافی کوین‌بیس برداشت شد که می‌تواند تأثیرات قابل توجهی بر بازار داشته باشد. در این پست به بررسی برداشت ۱ میلیارد دلار بیت کوین از کوین بیس می پردازیم.

برداشت ۱ میلیارد دلار بیت کوین از کوین بیس

داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم ویل آلرت (Whale Alert) نشان می‌دهند که در مجموع ۱۸۴۸۴.۶۹ واحد BTC طی دو تراکنش متوالی از کوین‌بیس برداشت شده است. در اولین تراکنش، ۹۳۲۲ بیت کوین به ارزش ۴۸۵.۲۴۸ میلیون دلار و در تراکنش دوم ۹۱۶۲ بیت کوین به ارزش ۴۷۶.۹ میلیون دلار برداشت شد. قابل ذکر است که هر دو آدرسی که این بیت‌کوین‌ها به آن‌ها ارسال شده، تازه تاسیس و فاقد سابقه تراکنش قبلی هستند.
علی‌رغم این تراکنش‌های قابل توجه، قیمت بیت کوین به افزایش تدریجی خود ادامه داد. در حال حاضر، بیت‌ کوین حدود ۵۲۴۰۰ دلار قیمت دارد و ارزش بازار آن بالای ۱ تریلیون دلار باقی مانده است.
پیامدهای این تراکنش بزرگ بر روند قیمت بیت‌ کوین نامشخص است. از نظر تاریخی، چنین برداشت‌هایی از صرافی‌ها اغلب به عنوان سیگنال‌ صعود قیمت در نظر گرفته می‌شوند. با این حال، با توجه به ماهیت پیچیده بازار ارزهای دیجیتال، نتیجه‌گیری قطعی غیرممکن است.

u.today

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *