0

دلایل احتمالی افزایش 150 درصدی Lido DAO

افزایش 150 درصدی Lido DAO
بازدید 897

لیدو دائو (Lido Dao) پس از افزایش حدود 200 درصدی ارزش خود در هفت روز گذشته، به سودآورترین ارز دیجیتال در بین 100 دارایی دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تبدیل می شود. دلیل اصلی این رشد، راه اندازی اتریوم 2.0 و مزایایی است که لیدو از آن دریافت خواهد کرد. در این پست به بررسی افزایش 150 درصدی Lido DAO می پردازیم.

افزایش 150 درصدی Lido DAO

اخیراً، توسعه‌دهندگان اتریوم اعلام کردند که انتظار می‌رود به‌روزرسانی Merge در 19 سپتامبر انجام شود، که بلافاصله باعث افزایش 25 درصدی LDO در تاریخ اطلاعیه شد زیرا به عنوان یک توکن حاکمیتی در Lido عمل می‌کند که دارای 4.1 میلیون ETH در یک قرارداد استیک است.

افزایش 150 درصدی Lido DAO

علاوه بر افزایش قیمت، تعداد اترهای سپرده گذاری شده در قرارداد استیک از طریق پلتفرم لیدو به شدت افزایش یافت، دلیل اصلی بیشتر به این واقعیت مربوط می شود که سرمایه گذاران اکنون تاریخ دقیق انتشار آینده را می دانند.

اوضاع آنقدر که به نظر می رسد خوب نیست

متأسفانه، حتی افزایش 200 درصدی قیمت، که قبلاً به 150 درصد کاهش یافته است، برای جبران ریزش LDO در سال جاری کافی نیست. از زمان رسیدن به بالاترین سطح محلی در ماه آوریل، LDO شصت و شش درصد از ارزش خود را از دست داد

در ابتدای ماه جولای، LDO تقریباً 90 درصد کاهش یافت و آن را به یکی از بدترین توکن‌ها در بین 100 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تبدیل کرد. در حال حاضر، LDO به شدت underbought است و ممکن است در روزها یا حتی ساعات آینده با اصلاحاتی روبرو شود زیرا حجم خرید در سطح نسبتاً پایینی باقی می ماند و ممکن است برای حمایت از ادامه رالی فعلی کافی نباشد.

منبع:utoday

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *