0

تحلیل ارزهای دیجیتال ۲۷ فروردین

ارزهای دیجیتال ۲۷ فروردین
بازدید 227

قیمت بیت کوین پس از حرکت جانبی خود در هفته گذشته، در نهایت در روزهای ۱۲ و ۱۳ آوریل سقوط کرد. پیش از آن، انتظار می‌رفت که رالی قیمت تا بعد از رویداد هاوینگ بیت کوین ادامه یابد، اما سقوط قیمت‌ها موجب لیکویید شدن حجم زیادی از پوزیشن‌های لانگ اهرمی شد. در این پست به تحلیل ارزهای دیجیتال ۲۷ فروردین می پردازیم.

ارزهای دیجیتال ۲۷ فروردین

سقوط بیت کوین به شدت بر قیمت آلتکوین‌ها هم تاثیر گذاشت، به طوری که قیمت برخی از ۲۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار حتی تا ۲۰ درصد کاهش یافت. در تاریخ ۱۲ آوریل، میزان سلطه بیت کوین بر بازار به ۵۶.۳ درصد رسید که بالاترین سطح در سه سال اخیر محسوب می‌شود.

اگرچه سقوط بیت کوین معامله‌گران کوتاه‌مدت را تحت تاثیر قرار داده، اما یک نشانه مثبت این است که قیمت به زیر سطح حمایت ۶۰ هزار دلار کاهش نیافته است. این موضوع نشان می‌دهد که افت اخیر یک اصلاح طبیعی است و معامله‌گران نباید در مورد آن نگران باشند.

تحلیل بیت کوین ۲۷ فروردین

قیمت بیت کوین روزهای زیادی بین ۶۰۷۷۵ تا ۷۳۷۷۷ دلار، حرکت جانبی داشته است. این موضوع نشان‌دهنده عدم توانایی معامله‌گران برای تصمیم‌گیری در مورد روند بعدی است.

ارزهای دیجیتال ۲۷ فروردین

جفت ارز BTC/USDT در ۱۳ آوریل به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۶۶۷۴۳ دلار) و سطح حمایت ۶۰۷۷۵ دلار سقوط کرد. با این حال، به نظر می‌رسد که گاوها به شدت از سطح ۶۰۷۷۵ دلار دفاع می‌کنند.

هرگونه تلاش برای بازیابی، احتمالاً با فشار فروش در سطح میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۶۷۸۰۷ دلار) مواجه خواهد شد. اگر قیمت در غلبه بر این مقاومت ناموفق باشد، خرس‌ها دوباره تلاش خواهند کرد جفت ارز را به زیر حمایت ۶۰۷۷۵ دلار برسانند.

از طرف دیگر، شکسته شدن این مقاومت، مسیر رالی به سمت ۷۳۷۷۷ دلار را هموار خواهد کرد.

تحلیل بایننس کوین ۲۷ فروردین

قیمت بایننس کوین (BNB) در چند روز گذشته حرکت جانبی داشته که نشان‌دهنده عدم برتری گاوها و خرس‌ها بر یکدیگر است.

ارزهای دیجیتال ۲۷ فروردین

قیمت در ۱۳ آوریل تا ۴۹۵ دلار کاهش یافت، اما سایه (Shadow) بلند روی کندل نشان از خرید گسترده در سطوح پایین‌تر دارد. گاوها اکنون در تلاشند تا حرکت صعودی را حفظ کنند و جفت ارز BNB/USDT را به بالای مقاومت ۶۳۵ دلار برسانند. فروشندگان احتمالاً با قدرت از این سطح دفاع خواهند کرد.

سطوح حمایت حیاتی برای جلوگیری از نزول، ۴۹۵ دلار و سپس، ۴۶۰ دلار است. انتظار می‌رود خریداران به شدت از این سطوح دفاع کنند؛ زیرا شکسته شدن آن‌ها می‌تواند منجر به کاهش قیمت تا ۴۰۰ دلار شود.

تحلیل تن‌کوین ۲۷ فروردین

تن‌کوین (TON) در یک الگوی کانال صعودی افزایش یافته که نشان می‌دهد گاوها همچنان به استراتژی خرید در زمان کاهش قیمت پایبند هستند.

ارزهای دیجیتال ۲۷ فروردین

خرس‌ها در ۱۲ و ۱۳ آوریل قیمت را به زیر کانال رساندند، اما سایه بلند روی کندل‌ها نشان از خرید گسترده در نزدیکی خط حمایت دارد. خریداران اکنون در تلاش هستند تا قیمت را به خط مقاومت کانال، نزدیک به ۷.۵۰ دلار برسانند.

شیب منحنی هر دو میانگین متحرک صعودی است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه مثبت قرار گرفته که نشان می‌دهد خریداران کنترل بازار را در دست دارند.

در مقابل، اگر جفت ارز TON/USDT سقوط کرده و به زیر خط حمایتی کانال برسد، این دیدگاه خوش‌بینانه برای تن کوین نقض خواهد شد و در ادامه، قیمت به سمت میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۴.۲۸ دلار) حرکت خواهد کرد.

تحلیل وی‌چین ۲۷ فروردین

وی‌چین (VET) چندین روز است که در محدوده جانبی وسیعی بین ۰.۰۳۶ تا ۰.۰۵۱ دلار در حال نوسان است که از تعادل بین عرضه و تقاضا حکایت دارد.

ارزهای دیجیتال ۲۷ فروردین

معمولا، معامله‌گران نزدیک به کف این محدوده خرید کرده و در سقف آن، اقدام به فروش می‌کنند. سایه بلند روی کندل روز ۱۳ آوریل نشان می‌دهد که گاوها در تلاش برای محافظت از حمایت ۰.۰۳۶ دلاری هستند. اگر وی‌چین به صعود خود ادامه داده و خطوط میانگین‌ متحرک را بشکند، قیمت برای چند روز دیگر در محدوده جانبی باقی خواهد ماند.

در عوض، اگر جفت ارز VET/USDT سقوط کرده و به زیر ۰.۰۳۵ دلار برسد، نشان می‌دهد که خرس‌ها در تلاش برای به دست گرفتن کنترل بازار هستند. در این صورت، قیمت ممکن است به سمت حمایت ۰.۰۲۵ دلار حرکت کند.

تحلیل توکن بیت‌گت ۲۷ فروردین

قیمت توکن بیت‌گت (BGB) پس از تجربه یک روند صعودی، اصلاح شده که نشان‌دهنده برداشت سود توسط معامله‌گران کوتاه‌مدت است.

ارزهای دیجیتال ۲۷ فروردین

خرس‌ها در ۱۳ آوریل قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱.۱۷ دلار) رساندند و اکنون در تلاشند جفت ارز BGB/USDT را تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۱.۰۲ دلار) کاهش دهند.
اگر خریداران قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برگردانند، کنترل بازار را به دست خواهند گرفت. در این صورت، این جفت ارز می‌تواند تا مقاومت ۱.۳۸ دلار افزایش یابد.

در مقابل، اگر قیمت موفق به غلبه بر این سطح (میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه) نشود، ممکن است این جفت ارز به مدت چند روز بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و ۱.۳۸ دلار نوسان کند.

cointelegraph

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *