0

اجرای هاردفورک Vasil توسط تیم های IOG کاردانو

اجرای هاردفورک Vasil
بازدید 622

در 3 ژوئیه (12 تیر)، تیم‌ های IOG هاردفورک Vasil را بر روی شبکه آزمایشی کاردانو اجرا کردند. ادعا شد که صرافی‌ ها و SPOها (اپراتورهای استخر سهام) حداقل به چهار هفته زمان برای آزمایش نیاز دارند، که آخرین هفته ژوئیه (هفته اول مرداد) را به عنوان تاریخ آزمایشی برای راه‌ اندازی شبکه اصلی وسیل قرار می‌ دهد.

اجرای هاردفورک Vasil

پس از اعلام هارد فورک شبکه آزمایشی، کار به طور جدی ادامه یافت و با گره اولیه نسخه 1.35.0 شروع شد. تیم های IOG به سمت کار بر روی گره v.1.35.1 پیش رفتند، که مشکلی را در پخش مجدد اسنپ شات فوری برطرف می کند. کاوشگر شبکه آزمایشی کاردانو و سایر ملزومات آن نیز پس از گره جدید شاهد ارتقاءهایی بودند.

اجرای هاردفورک Vasil

در حال حاضر، IOG در گزارش ارزیابی هفتگی خود گزارش می دهد که در حال کار بر روی انتشار نود آینده v.1.35.2 است. این نسخه امیدوار است در طول تست وسیل، بهبودهایی را به همراه داشته باشد و باگ های موجود در نسخه های نود قبلی را برطرف کند. این کار در حالی است که تیم‌ ها به آزمایش عملکرد وسیل ادامه می‌ دهند و از نزدیک با DApps و پروژه‌ هایی که بر روی کاردانو ساخته می‌ شوند کار می‌ کنند. آزمایش Plutus V2 نیز با استفاده از وسیل devnet ادامه می‌یابد.

در حال حاضر، 1040 پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند، همچنین اخیرا 92 پروژه در کاردانو راه اندازی شده است. تعداد پروژه های NFT نیز 6304 مورد است، تعداد اسکریپت‌ های پلوتوس 2929 می باشد، در حالی که تعداد اسکریپت‌های Github به 2632 در هفته رسیده است.

منبع: U.Today

(1 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *