قیمت لحظه ای آلگورند

Loading...
Algorand
Algorand
 (ALGO)
Rank # {{ details.market_data.market_cap_rank }}
$ {{ reformat(rate) }}

{{ getPrice }} تومان

محاسبه با نرخ تتر: 66,500 تومان
عرضه کل {{ reformat(details.market_data.total_supply) }} ALGO
سکه در گردش {{ reformat(details.market_data.circulating_supply) }} ALGO

یک روز یک هفته یک ماه دو ماه شش ماه یک سال
{{ details.market_data.price_change_percentage_24h }} {{ details.market_data.price_change_percentage_7d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_30d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_60d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_200d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_1y }}

نمودار تحلیلی


نمودار تکنیکال


Algorand (ALGO) چیست؟ 

Algorand یک شبکه غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاکچین است که از طیف گسترده ای از برنامه ها پشتیبانی می‌کند. این سیستم ها امن، مقیاس پذیر و کارآمد هستند و دارای همه ویژگی های حیاتی برای کاربردهای مؤثر در دنیای واقعی هستند. Algorand از محاسباتی پشتیبانی می‌کند که نیاز به ضمانت عملکرد قابل اعتماد دارند. 

 شبکه اصلی Algorand در ژوئن 2019 فعال شد و از دسامبر 2020 میتواند تقریباً 1 میلیون تراکنش را در روز انجام دهد. عرضه اولیه سکه Algorand (ICO) در ژوئن 2019 با قیمت هر Algorand ۲.۴ دلار برای هر توکن برگزار شد. 

 بنیانگذاران  Algorand چه کسانی هستند؟ 

 سیلویو میکالی استاد علوم کامپیوتر در موسسه فناوری ماساچوست و بنیانگذار Algorand است. او برنده جایزه تورینگ (در سال 2012) به دلیل مشارکت های اساسی خود در تئوری محاسبات ایمن دو طرفه، پول نقد الکترونیکی، ارزهای دیجیتال و پروتکل های بلاکچین است. این امر او را به یکی از برجسته ترین سازندگان رمزارز در جهان تبدیل می‌کند. 

 چه چیزی Algorand را منحصر به فرد می‌کند؟ 

 Algorand برای سرعت بخشیدن به تراکنش ها و بهبود کارایی، در پاسخ به زمان کند تراکنش بیت‌کوین و سایر بلاکچین ها اختراع شد. Algorand به گونه ای طراحی شده است که کارمزد های کمتری داشته باشد و همچنین هیچ ماینینگی وجود نداشته باشد (مانند فرآیند انرژی بر بیت‌کوین)، زیرا بر اساس پروتکل بلاکچین خالص اثبات سهام (PoS) بدون مجوز است. 

 سازگاری Algorand با اتریوم 

 در 17 فوریه 2022، بنیاد Algorand کمک مالی 10 میلیون دلاری به Applied Blockchain برای توسعه پل London، یک پل غیرقابل اعتماد که سازگاری اتریوم را با بلاکچین Algorand به ارمغان می آورد، اعلام کرد. علیرغم وعده معاملات کم هزینه، تاخیر کم و مقیاس پذیری بالا، Algorand برای جذب نقدینگی به اکوسیستم خود تلاش کرده است. داشتن یک پل به اتریوم، که در حال حاضر قوی ترین اکوسیستم DApp را دارد، به Algorand اجازه می‌دهد به این برنامه ها متصل شود و نقدینگی بیشتری جذب کند. در درازمدت، بنیاد Algorand قصد دارد تا تأیید زنجیره های دیگر را در قراردادهای هوشمند Alogrand با گنجاندن گواهی های دولتی در قالب گواهی های فشرده انجام دهد. هدف بنیاد این است که در نهایت اکوسیستم DeFi را در Algorand محکم کند. 

چند سکه Algorand (ALGO) در گردش است؟ 

 در توضیحات مربوط به پیدایش بلاکچین Algorand آمده است که 10 میلیارد ALGO ساخته شده است. توزیع 10 میلیارد ALGO ثابت و تغییرناپذیر به جای برنامه اولیه 2024، در سال 2030 به پایان می‌رسد. 

 چگونه شبکه Algorand ایمن است؟ 

 بلاکچین Algorand یک پروتکل بلاکچین خالص و بدون مجوز است. برخلاف بلاکچین های اثبات کار (PoW)، که در آن بلوک ریشه باید توسط اعتبارسنجی هایی که به طور تصادفی انتخاب شده‌اند (با استفاده از قدرت محاسباتی) اعتبارسنجی شود، در رویکرد اثبات سهام خالص، همه اعتبارسنجی ها برای یکدیگر شناخته شده هستند، تنها کاری که باید انجام شود این است که برای ایجاد بلوک جدید روی بلوک بعدی توافق کنید. 


Trending Coins

نام و نام خانوادگی را به درستی وارد کنید
آدرس ایمیل را به درستی وارد کنید
پشتیبانی و تیکت ثبت سفارش فروش ارز دیجیتال ارسال مدارک مالی و حسابداری