jet

سوالات متداول

شاید سوال دیگران سوال شما نیز باشد. در این بخش تلاش کرده ایم که به پر تکرارترین سوالات شما پاسخ دهیم. حتما به شما توصیه میکنیم که بعد از مطالعه کردن شرایط و قوانين سایت، این صفحه را نیز مطالعه کرده تا از پیشرفت روند و چگونگی استفاده از سرویس های ما اطلاع کافی داشته باشید. هر چند کارشناسان ما در همه بخش ها به خصوص دپارتمان پشتیبانی آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما را دارند و همواره در تلاش هستند که با ارایه بهترین مشاوره ها شما را در مسیر استفاده صحيح از کلیه خدمات مجموعه ما یاری دهند. این صفحه در اصل در صرفه جویی وقت شما بسیار موثر است و باعث می شود جهت یک سوال پر تكرار وقت خود را برای ارتباط گرفتن با کارشناسان سايت تلف نکنید. در آخر به شما پیشنهاد می شود که حتما به ساعت کاری مجموعه توجه داشته باشید تا در ثبت سفارش یا درخواست های آتی خود در سایت دچار سردرگمی و آسیب نشوید. این صفحه و صفحه شرایط و قوانين کلی سایت را به جهت اینکه ممكن است بصورت مداوم به روز رسانی شود ، هر از مدتی بررسی کنید.

پس از ورود به پنل کاربری از بخش سفارشات می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.
ارزی لند یکی از پلتفرم های وابسته به اول پرداخت است که سالیان سال عموم کاربران به آن اعتماد کرده اند.
روزهای هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۳:۳۰ شب و روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۳:۳۰ شب کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود. خرید و فروش ارز همه روزه بصورت ۲۴ ساعته در سایت فعال می باشد.
دسترسی به پشتیبانی از دو طریق ممکن است: در روش اول، امکان استفاده از بخش ثبت تیکت در سایت وجود دارد. مشکل خود را برای کارشناسان ما بنویسند تا در کوتاه‌ترین زمان برطرف شود. روش دوم، تماس مستقیم با تیم پشتیبانی ارزی لند است که به‌صورت شبانه‌روزی آماده هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند یا مشکلات احتمالی را برطرف سازند. راه‌های ارتباط با واحد پشتیبانی: شماره تماس ارزی لند: 02191015998 ایمیل ارزی لند: [email protected]
با توجه به موضوعی که می‌خواهید پیگیری کنید، باید شرح مشکل خود را در تیکت شرح بدهید. مثلا اگر مشکل مربوط به تراکنش است، باید حتما شناسه تراکنش را در عنوان تیکت ارسالی وارد کنید. مثلا اگر تراکنش شما مربوط به واریز ریالی بوده که منقضی شده یا به رغم کسر از حساب کاربر، در سایت ثبت نشده، باید شماره کارت بانکی و نام درگاه بانکی هم درج شود. اگر موضوع مربوط به عدم تطابق کارتی که با آن پول واریز شده با کارت ثبت‌شده در ارزی لند است، باید شماره تراکنش و شماره کارتی که از آن مبلغ واریز شده را از طریق تماس یا تیکت به پشتیبانی اطلاع دهید. در این صورت حساب شما شارژ خواهد شد. البته، اگر شماره کارت مورد استفاده را در سایت وارد نکرده باشید، حتما باید شماره آن را در سایت ثبت کنید. توجه داشته باشید که هرچه اطلاعات ارسالی درتیکت دقیق تر باشد کارشناسان ما سریع تر می توانند موضوع را پیگیری و درخواست شما را انجام دهند.
اگر صرفا رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، نیازی به تماس با پشتیبانی نیست. می‌توانید از بخش ورود در سایت، گزینه « رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» را انتخاب کنید. ایمیل یا شماره همراه ثبت‌شده خود را در قسمت تعیین‌شده وارد می‌کنید و سپس یک کد به ایمیل‌تان ارسال می‌شود. سپس کد را وارد می‌کنید و وارد روند انتخاب رمز عبور جدید می‌شوید.
اگر برای یک مشکل چند تیکت زده شود، فقط یکی از آن‌ها پاسخ داده خواهد شد. بنابراین، ارسال تیکت‌های تکراری هیچ تاثیری در روند رسیدگی‌ها ندارد. توجه کنید که برای هر مشکل، فقط یک تیکت ارسال شود.
مقداری که برای حداقل و حداکثر خرید رمزارزها وجود دارد، در هر مورد متفاوت است. مثلا اگر در زمان خرید یک رمزارز، مقداری که وارد کرده‌اید از حداقل مقدار لازم کمتر باشد، خطای ثبت سفارش به شما نشان داده می‌شود.
پشتیبانی و تیکت ثبت سفارش فروش ارز دیجیتال ارسال مدارک مالی و حسابداری