قیمت لحظه ای وی چین

Loading...
VeChain
VeChain
 (VET)
Rank # {{ details.market_data.market_cap_rank }}
$ {{ reformat(rate) }}

{{ getPrice }} تومان

محاسبه با نرخ تتر: 65,250 تومان
عرضه کل {{ reformat(details.market_data.total_supply) }} VET
سکه در گردش {{ reformat(details.market_data.circulating_supply) }} VET

یک روز یک هفته یک ماه دو ماه شش ماه یک سال
{{ details.market_data.price_change_percentage_24h }} {{ details.market_data.price_change_percentage_7d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_30d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_60d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_200d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_1y }}

نمودار تحلیلی


نمودار تکنیکال


VeChain (VET) چیست؟ 

VeChain (VET) یک پلتفرم قرارداد هوشمند L1 همه کاره است. 

 VeChain در سال 2015 به عنوان یک کنسرسیوم زنجیره ای خصوصی شروع به کار کرد و با مجموعه ای از شرکت ها برای بررسی برنامه های بلاکچین کار می‌کند. VeChain انتقال خود را به بلاکچین عمومی در سال 2017 با توکن ERC-20 VEN آغاز کرد. شبکه اصلی آن را در سال 2018 با استفاده از VET راه اندازی کرد. 

 VeChain قصد دارد از فناوری های حاکمیتی و اینترنت اشیا (IoT) برای ایجاد اکوسیستمی استفاده کند که موانع اصلی داده را برای صنایع مختلف از پزشکی گرفته تا انرژی، غذا و نوشیدنی تا اهداف پایداری و SDG حل کند. با استفاده از قدرت داده ها، VeChain در حال ایجاد ستون فقرات دیجیتالی است که پشتوانه انقلاب صنعتی چهارم خواهد بود، که به اشتراک گذاری داده ها در زمان واقعی نیاز دارد. 

 این پلتفرم از دو توکن VET در بلاکچین عمومی VeChainThor خود استفاده می‌کند. VET ، VTHO تولید می‌کند و به عنوان ذخیره کننده ارزش و واسطه انتقال ارزش عمل می‌کند. VTHO برای پرداخت هزینه های GAS استفاده می‌شود. 

 VeChain توانسته است کارایی، قابلیت ردیابی و شفافیت گسترده ای را در مسیر داده ها، زنجیره های تامین و در انواع جدیدی از اکوسیستم ها، نشان دهد. 

 بنیانگذاران VeChain (VET) چه کسانی هستند؟ 

 VeChain توسط سانی لو، مدیر فناوری اطلاعات است که سابقاً مدیر عامل شرکت Louis Vuitton چین، راه اندازی شده است. 

 او از آن زمان به یک نام شناخته شده در صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. او توجه را به توانایی فناوری بلاکچین برای حل شفافیت به ویژه جلب کرده است، و استدلال می‌کند که می‌تواند ساختارهای سازمانی/کسب و کار «بدون اعتماد» ایجاد کند که به لطف همکاری نزدیک با مشاوران حسابرسی/گواهینامه کلیدی مانند  PriceWaterhouseCoopers و DNV که کیفیت داده ها و فرآیندهای صنعتی را تأیید می‌کنند. 

 یکی از بنیانگذاران، جی ژانگ، که ساختار جهانی، حاکمیت و مدیریت مالی VeCain را مدیریت می‌کند، قبلاً برای Deloitte و PriceWaterhouseCoopers در حوزه مالی و مدیریت ریسک کار کرده است. 

 VeChain در سال 2015 آغاز به کار کرد، یکی از قدیمی ترین پلتفرم های قرارداد هوشمند اختصاصی در بازار است که دارای اعتبار در بین مشتریان سازمانی است. 

 چه چیزی VeChain (VET) را منحصر به فرد می‌کند؟ 

 استفاده از فناوری شفاف بدون هیچ نقطه ضعف یا کنترل - امنیت، کارایی و سهولت ردیابی برای انواع داده ها را فراهم می‌کند، در عین حال هزینه ها را از طریق اتوماسیون کاهش می‌دهد. انتشار کربن، زنجیره تامین، لجستیک بین المللی، اکوسیستم های مشوق، پاسپورت های خودرو و موارد دیگر، همگی از دیجیتالی سازی اعتماد و همکاری، سود می‌برند. 

 پلتفرم VeChain بر این اساس جذابیت بسیار گسترده ای برای بسیاری از مشتریان مختلف مشتریان و صنایع دارد. 

چند توکن VeChain (VET) در گردش است؟ 

 VeChain دو توکن داخلی دارد: VeChain (VET) و VeThor (VTHO). سیستم توکن دوگانه که به عنوان یک گزینه یونیک برای چنین پلتفرمی توصیف می‌شود، جهت جلوگیری از نوسانات هزینه ها طراحی شده است. 

 VET توکنی است که برای تراکنش ها و سایر فعالیت ها استفاده می‌شود. VTHO پرداخت هزینه ها را ارائه می‌کند و به عنوان یک «ژتون گاز» عمل می‌کند، مشابه نحوه عملکرد گاز برای تراکنش های اتریوم (ETH). 

 دارندگان VET به طور خودکار مقدار کمی از VTHO به دست می‌آوند، 70٪ از VTHO مورد استفاده در پرداخت VET از بین می رود. 

 VTHO بر اساس دارایی های VET تولید می‌شود، در حالی که خود VET دارای حداکثر عرضه ثابت 86,712,634,466 توکن است. 

 در تاریخ 07/12/2021 – طبق اعلام VeChainStats،  66,760,741,299 توکن در گردش وجود دارد. 

 شبکه VeChain (VET) چگونه ایمن است؟ 

 VeChain (VET) یک توکن اثبات اقتدار (PoA) است که برای دستیابی به امنیت شبکه در مقابل پروتکلی مانند بیت‌کوین به قدرت محاسباتی نسبتاً کمی نیاز دارد. گزارش اخیر CTI نشان داد که تولید کربن سالانه VeChain بسیار کم است و تنها 2.4 از تولید یک بیت‌کوین کربن تولید می‌کند، بنابراین PoA به مکانیزم اجماع فوق العاده کارآمد برای ایمن سازی شبکه تبدیل می‌شود. 

 Proof-of-authority، فرآیندی است که در آن اپراتورهای masternode توسط یک کمیته راهبری مستقل انتخاب می‌شوند، بنابراین به آنها «اختیار» برای اجرای Master Node می‌دهند. این مدل به ویژه برای شرکت هایی جذاب است که می‌خواهند در مورد یکپارچگی و کیفیت اعتباردهنده ها، اطمینان حاصل کنند، و تضمین بگیرند که بازیگران بد در صورت نیاز می‌توانند خارج شوند. 


Trending Coins

نام و نام خانوادگی را به درستی وارد کنید
آدرس ایمیل را به درستی وارد کنید
پشتیبانی و تیکت ثبت سفارش فروش ارز دیجیتال ارسال مدارک مالی و حسابداری