قیمت لحظه ای تور

Loading...
THORChain
THORChain
 (RUNE)
Rank # {{ details.market_data.market_cap_rank }}
$ {{ reformat(rate) }}

{{ getPrice }} تومان

محاسبه با نرخ تتر: 66,500 تومان
عرضه کل {{ reformat(details.market_data.total_supply) }} RUNE
سکه در گردش {{ reformat(details.market_data.circulating_supply) }} RUNE

یک روز یک هفته یک ماه دو ماه شش ماه یک سال
{{ details.market_data.price_change_percentage_24h }} {{ details.market_data.price_change_percentage_7d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_30d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_60d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_200d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_1y }}

نمودار تحلیلی


نمودار تکنیکال


(RUNE) THORChain چیست؟ 

THORChain یک پروتکل نقدینگی غیرمتمرکز است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی دارایی های دیجیتال را در طیف وسیعی از شبکه ها بدون از دست دادن کنترل دارایی های خود مبادله کنند. 

 با THORChain، کاربران می‌توانند به سادگی یک دارایی را با فرد دیگری در یک محیط بدون مجوز، بدون نیاز به رسید های سفارش برای تامین نقدینگی، تعویض کنند. در عوض، قیمت های بازار از طریق نسبت دارایی ها در یک مجموعه حفظ می‌شوند. 

 توکن بومی پلتفرم THORChain،  RUNEاست. این ارز دیجیتال به عنوان ارز پایه و اصلی در اکوسیستم THORChain استفاده می‌شود و برای حکمرانی و تامین امنیت پلتفرم به عنوان بخشی از مکانیسم های مقاومت Sybil THORCchain استفاده می‌شود. گره های تصمیم گیرنده THORChain باید حداقل 1 میلیون و ۳۰۰ هزار  RUNE را برای مشارکت در فرآیند اجماع جمع کنند. 

جمع آوری سرمایه THORChain از طریق پیشنهاد اولیه DEX (IDO) که در طریق Binance DEX در ژوئیه 2019 راه اندازی شد، تأمین گشت. Chaosnet تک زنجیره ای آن در آوریل 2021 راه اندازی شد، ارتقاء چند زنجیره ای در آوریل 2021 کامل شد و Mainnet اکنون از ژوئن 2022 فعال است. 

 بنیانگذاران THORChain چه کسانی هستند؟ 

 به گفته نماینده رسمی THORChain، این پلتفرم هیچ مدیر عامل، بنیانگذار و مالکی ندارد. توسعه بیشتر پروتکل از طریق Gitlab با گره ها به عنوان تصمیم گیرندگان نهایی، سازماندهی می‌شود. 

 کسانی که در حال حاضر روی این پروژه کار می‌کنند تا حد زیادی ناشناس هستند. یک نماینده رسمی دیگر THORChain بیان می‌کند که این کار برای "حفاظت از پروژه و اطمینان از عدم تمرکز آن است." 

 توییتی که توسط این پروژه ارسال شده است، نظریه حفظ پروژه با یک تیم ناشناس را روشن می‌کند، توییت به شرح زیر است: 

 «-> توسعه دهندگان با ارسال کدی که سیستم را ایمن تر می‌کند، برای Nodes کار می‌کنند. 

 -> گره ها برای تامین نقدینگی و ایمن سازی دارایی ها کار می‌کنند. 

 -> ارائه دهندگان نقدینگی سرمایه ای را به ارمغان می‌آورند که در بازار برای مبادله کنندگان و آربیتراژورها قرار می‌گیرد. 

 -> مبادله کنندگان و آربیتراژورها هزینه هایی را پرداخت می‌کنند که باعث فعالیت اقتصادی می‌شود.» 

 چه چیزی THORChain را منحصر به فرد می‌کند؟ 

 THORChain از یک سیستم منحصر به فرد برای کاهش مشکل «زیان های موقتی و دائمی» که یک ارائه دهنده نقدینگی ممکن است هنگام مشارکت در استخرهای نقدینگی با آن مواجه شوند، استفاده می‌کنند. 

 THORChain طیف وسیعی از فناوری های جدید، از جمله ماشین حالت، ماژول امضاکننده Bifröst و پروتکل TSS را برای تسهیل تبادل توکن های زنجیره ای ترکیب می‌کند. همه اینها در پشت صحنه نگهداری می‌شود و این پلتفرم را حتی برای معامله گران بی تجربه قابل استفاده می‌کند. 

 این پروتکل سود محور نیست. تمام هزینه های ایجاد شده توسط پروتکل مستقیماً به شرکت کنندگان می‌رسد. اپراتورهای گره و ارائه دهندگان نقدینگی وجود ندارد. در عوض، تیم فقط با نگه داشتن RUNE تشویق می‌شود‌. 

 توکن RUNE در حال حاضر در چندین بلاکچین، از جمله Binance Chain (به عنوان یک توکن BEP-2) و اتریوم (به عنوان یک ERC-20 ) در دسترس است، اما پشتیبانی به نفع Native RUNE پایان خواهد یافت. 

چند سکه THORChain (RUNE) در گردش وجود دارد؟ 

 تا ژوئن 2022، 308.0 میلیون RUNE از مجموع عرضه 500 میلیونی در گردش است. 

 همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم، THORChain در ابتدا در Binance DEX راه اندازی شد. به عنوان بخشی از IDO،  20 میلیون RUNE فروخته شد. در مجموع 130 میلیون RUNE در دورهای مالی قبلی فروخته شد. 

 طبق پیشنهاد رسمی Binance DEX، ۱۰ درصد از کل عرضه (50 میلیون توکن) به تیم اختصاص داده شد و تا زمان راه اندازی شبکه اصلی قفل شد - پس از آن با 20٪ در ماه باز می‌شود. بخش عمده ای از این تخصیص برای جمع آوری بودجه بیشتر برای پروتکل فروخته شد. این تیم کمتر از 1٪ از کل RUNE را در اختیار دارد. 

 شبکه THORchain چگونه ایمن است؟ 

 THORChain با استفاده از Cosmos SDK ساخته شده است و توسط مکانیزم اجماع Tendermint نیرو می‌گیرد. این کار شبکه را از طریق یک سیستم BFT اثبات سهام جدید، که تعداد زیادی اعتبارسنج با هم کار می‌کنند تا بلوک های تراکنش را نهایی کنند، حفظ می‌کند. 

 فراتر از این، قراردادهای هوشمند THORChain توسط چندین شرکت امنیتی شخص ثالث، از جمله Certik - ممیزی و تایید شده است. 


Trending Coins

نام و نام خانوادگی را به درستی وارد کنید
آدرس ایمیل را به درستی وارد کنید
پشتیبانی و تیکت ثبت سفارش فروش ارز دیجیتال ارسال مدارک مالی و حسابداری