قیمت لحظه ای کلیتن

Loading...
Klaytn
Klaytn
 (KLAY)
Rank # {{ details.market_data.market_cap_rank }}
$ {{ reformat(rate) }}

{{ getPrice }} تومان

محاسبه با نرخ تتر: 59,200 تومان
عرضه کل {{ reformat(details.market_data.total_supply) }} KLAY
سکه در گردش {{ reformat(details.market_data.circulating_supply) }} KLAY

یک روز یک هفته یک ماه دو ماه شش ماه یک سال
{{ details.market_data.price_change_percentage_24h }} {{ details.market_data.price_change_percentage_7d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_30d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_60d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_200d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_1y }}

نمودار تحلیلی


نمودار تکنیکال


Klaytn چیست؟ 

Klaytn یک بلاکچین عمومی است که بر متاورس و Gamefi تمرکز دارد. این پلتفرم که به طور رسمی در ژوئن 2019 راه اندازی شد، بلاکچین غالب در کره جنوبی است و اکنون در حال گسترش تجارت جهانی از پایگاه بین‌المللی خود در سنگاپور است. 

 این فعالیت ها توسط صندوق رشد Klaytn پشتیبانی می‌شود که هدف آن رشد اکوسیستم ساخته شده در Klaytn است. این صندوق توسط بنیاد Klaytn، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در سنگاپور که در آگوست 2021 تأسیس شد، مدیریت می‌شود. 

 چه چیزی Klaytn را منحصر به فرد می‌کند؟ 

 توسعه دهنده متاورس انتها به انتها: 

 برای ساده سازی ساخت متاورس، Klaytn یک بسته متاورس سرتاسری ارائه می‌کند که شامل راه حل های L2 سفارشی، SDK و کتابخانه قراردادهای هوشمند، راه حل های IPFS، کیف پول ها، کاوشگرهای زنجیره ای، اوراکل ها و همچنین اکوسیستمی از خدمات پشتیبانی مانند یکپارچه سازی استیبل کوین، بازارهای NFT، رابط های tradfi و موارد دیگر است. 

 Klaytn از نسخه بهینه سازی شده BFT استفاده می‌کند که تراکنش ها را قادر می‌سازد تا در عرض یک ثانیه نهایی شوند، تجربه های پاسخگوی کاربر را امکان پذیر می‌سازد و موارد استفاده را تقریباً فوری و غیرقابل برگشت می‌کند. 

 تضمین داده های Klaytn: 

 بلاکچین های Proof-of-Work و Proof-of-Stake نهایی بودن را نشان می‌دهند، به این معنی که احتمال کمی وجود دارد که تراکنش ثبت شده در زنجیره معکوس شود. این قضیه باعث می‌شود بلاکچین ها برای برنامه های کاربردی حیاتی اگر مورد استفاده قرار گیرند، نامناسب باشند. الگوریتم اجماع IBFT Klaytn تضمین می‌کند که داده های ثبت شده در بلاکچین صحیح هستند و هرگز معکوس نمی‌شوند تا اطمینان و سازگاری داده های مورد نیاز برای برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ را ارائه دهند. 

 پشتیبانی از اتریوم: 

 Klaytn از EVM به عنوان یکی از استانداردهای نوظهور برای متاورس و Web3 پشتیبانی می‌کند و مشخصات EVM را با استفاده از: پشتوانه فنی Klaytn با Ethereum یکپارچه می‌کند. 

 ساختار حکومتی منحصر به فرد: 

 نکته منحصر به فرد Klaytn، شورای حکومتی آنها (GC) است. اعضای GC که شامل شرکت های پیشرو جهانی و DAO در سراسر مناطق جغرافیایی و صنایع است، یک شبکه اعتبارسنجی فشرده را تشکیل می‌دهند که می‌تواند مزایای یک بلاکچین عمومی غیرمتمرکز را در عین حفظ عملکرد بلاکچین مجاز ارائه دهد. در حرکت رو به جلو، Klaytn قصد دارد با استفاده از DAO، تمرکززدایی را افزایش دهد تا "DAO of DAOs" ایجاد کند. 

 مقیاس پذیری داخلی از طریق زنجیره خدمات: 

 Klaytn از مدل hub-and-spoke استفاده می‌کند که به طور گسترده به عنوان یکی از راه حل های مقیاس پذیری پیشرو شناخته شده است. ارتباط Klaytn یا زنجیره های سرویس را می‌توان برای نیازهای DApp خاص سفارشی کرد. علاوه بر این، پشتیبانی از خدمات تو در تو، مقیاس پذیری را فراهم می‌کند. 

بلاکچین ترجیحی در سطح سازمانی: 

 Klaytn بلاکچین ترجیحی شرکت ها و موارد استفاده در سطح سازمانی است. غول های صنعتی مانند گروه اینترنتی GMO ژاپن، گروه Salim اندونزی و غول های بازی های موبایل Netmarble و WeMade را در میان شرکا به حساب می‌آورند. Klaytn همچنین شریک رسمی بلاکچین برای پروژه CBDC بانک کره است که نسخه خصوصی و اصلاح شده Klaytn را اجرا می‌کند. 

 بنیانگذاران Klaytn چه کسانی هستند؟ 

 بلاکچین Klaytn در ژوئن 2019 توسط GroundX، زیرمجموعه بلاکچین پلتفرم موبایل کره ای، Kakao، توسعه و راه اندازی شد. پس از دو سال موفقیت در کره، بنیاد Klaytn، برای گسترش در سطح جهانی تأسیس شد. 

 بنیاد Klaytn یک سازمان غیرانتفاعی است که برای تسریع پذیرش جهانی و رشد اکوسیستم در Klaytn تأسیس شده است. این بنیاد صندوق رشد Klaytn را مدیریت می‌کند و در کنار Krust، یک شرکت تابعه از غول اینترنتی Kakao Corp، فعالیت می‌کند. 

 KLAY چیست؟ 

 KLAY ارز دیجیتال بومی است که پروتکل Klaytn را تامین و ایمن می‌کند. Klaytn با 10 میلیارد KLAY منتشر شد و در حال حاضر 2.6 میلیارد سکه KLAY در گردش است. با هر بلوک جدید، 9.6 KLAY ضرب می‌شود. 


Trending Coins

پشتیبانی و تیکت ثبت سفارش فروش ارز دیجیتال ارسال مدارک مالی و حسابداری