قیمت لحظه ای ایاس

Loading...
EOS
EOS
 (EOS)
Rank # {{ details.market_data.market_cap_rank }}
$ {{ reformat(rate) }}

{{ getPrice }} تومان

محاسبه با نرخ تتر: 59,200 تومان
عرضه کل {{ reformat(details.market_data.total_supply) }} EOS
سکه در گردش {{ reformat(details.market_data.circulating_supply) }} EOS

یک روز یک هفته یک ماه دو ماه شش ماه یک سال
{{ details.market_data.price_change_percentage_24h }} {{ details.market_data.price_change_percentage_7d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_30d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_60d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_200d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_1y }}

نمودار تحلیلی


نمودار تکنیکال


EOS چیست؟ 

 شبکه EOS یک بلاکچین منبع باز است که عملکرد بالا، انعطاف پذیری، امنیت و تجربه توسعه دهنده را در اولویت قرار می‌دهد. به عنوان یک بلاکچین نسل سوم که توسط ماشین مجازی EOS پشتیبانی می‌شود، EOS دارای یک موتور WebAssembly قابل توسعه برای اجرای تراکنش های تقریباً بدون هزینه است. 

 EOS مقیاس پذیرترین، قابل تقسیم ترین و قابل برنامه ریزی ترین ارز دیجیتال بازار است. EOS یک شبکه Delegated Proof of Stake (DPoS) است که در آن ذی‌نفعان اختیار انتخاب اپراتورها را دارند. با توجه به ماهیت غیرمتمرکز EOS، قدرت در دست ماینرها نیست، بلکه همه طرف ها، درگیر در شبکه EOS هستند. 

 شبکه EOS به دلیل فناوری و جامعه کاربران، جذاب است. به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا پروژه هایی بسازند که سایر بلاکچین ها نمی‌توانند از آنها پشتیبانی کنند. این شبکه ساده است و دارای چندین ابزار و منابع آموزشی برای کمک به کاربران جهت سازگاری با بلاکچین است. 

 بنیانگذاران EOS چه کسانی هستند؟ 

 نرم افزار EOSIO، که شبکه EOS بر اساس آن ساخته شده است، توسط شرکت Block.one توسعه یافته و توسط Daniel Larimer طراحی شده است. 

 در ژوئن 2018، بلاکچین EOS توسط یک گروه غیرمتمرکز از تولیدکنندگان بلاک (BPs) راه اندازی شد که شبکه را بر اساس یک توزیع توکن از ICO Block.one راه اندازی کردند. 

 در 25 آگوست 2021، تولیدکنندگان EOS برای تامین مالی بنیاد شبکه EOS (ENF)، که توسط Yves La Rose راه‌اندازی شد، به توافق رسیدند. 

 بنیاد EOS یک سازمان غیرانتفاعی است که پشتیبانی مالی و غیر مالی را برای رشد و توسعه شبکه EOS هماهنگ می‌کند. ENF مرکز شبکه EOS است که از تمرکززدایی به عنوان نیرویی برای تغییرات مثبت جهانی استفاده می‌کند. 

 چه چیزی EOS را منحصر به فرد می‌کند؟ 

 شبکه EOS یک بلاکچین لایه 1 با تأخیر کم و بسیار کارآمد است که توسعه دهندگان را آزاد می‌گذارد تا ساختار مدنظر خود را با آنچه تصور می‌کنند هماهنگ کنند. معماری قابل برنامه ریزی، زیرساخت های بلاکچین و قراردادهای هوشمند سفارشی را گرد هم می‌آورد. چیزی که EOS را منحصر به فرد می‌کند، پشتوانه فنآوری و جامعه انعطاف پذیر آن است. 

 شبکه EOS دارای کاربرانی با ایده ها و رهبری پر جنب و جوش است. دارندگان توکن در درجه اول با توسعه دهندگان و دیگر رهبران اکوسیستم برای رشد کار می‌کنند. جامعه EOS برای شفافیت، باز بودن، صداقت، مسئولیت پذیری، آزادی، احترام  ارزش قائل است. EOS اولین بلاکچین تحت رهبری جامعه و پشتیبانی کاربر است. در EOS، دارندگان توکن بنیادی را برای پیشروی رشد شبکه انتخاب کردند. در همین دوره، گروهی از اعضای انجمن پشتیبانی زنده EOS را در شبکه آغاز کردند. 

چند سکه EOS در گردش وجود دارد؟ 

 شبکه EOS دارای 995,528,087 EOS در حال گردش در زمان نگارش این مقاله است. 

 هنگامی که شبکه راه اندازی شد، به توسعه دهنده نرم افزار آن ۱۰۰ میلیون توکن EOS در یک برنامه 10 ساله اختصاص داده شد. در دسامبر 2021، شبکه EOS به این نتیجه رسید که از واگذاری آن توکن ها جلوگیری کند. اساساً Block.one را به دلیل عدم ادامه توسعه نرم‌افزار یا پشتیبانی از اکوسیستم EOS خارج کرد. 68 میلیون توکن سرمایه گذاری نشده در حساب eosio.stake باقی می‌مانند و از گردش خارج می‌شوند. 

 این شبکه با استفاده از تورم سالانه 3 درصد به فعالیت خود ادامه می‌دهد که 1 درصد آن برای تولیدکنندگان و 2 درصد سرمایه گذاری خزانه برای بنیاد شبکه EOS است. 

 چگونه شبکه EOS ایمن است؟ 

 EOS بر پایه اثبات سهام (DPOS) ساخته شده است، شکلی از اثبات سهام که به دارندگان توکن قدرت حاکمیتی در سیستم می‌دهد. شبکه EOS یک سیستم عامل غیرمتمرکز است که توسط یک DAO اداره می‌شود. 

 در DPOS، دارندگان توکن EOS سهام خود را به انتخاب نمایندگانی که مسئول اعتبارسنجی تراکنش ها هستند، واگذار می‌کنند. یکی از مزیت ها این است که به حذف یکپارچه سازی کمک می‌کند، جایی که حقوق استخراج کننده های کوچک در برابر بزرگ تر ها بیشتر رعایت می‌شود. 


Trending Coins

پشتیبانی و تیکت ثبت سفارش فروش ارز دیجیتال ارسال مدارک مالی و حسابداری