قیمت لحظه ای پنکیک

Loading...
PancakeSwap
PancakeSwap
 (CAKE)
Rank # {{ details.market_data.market_cap_rank }}
$ {{ reformat(rate) }}

{{ getPrice }} تومان

محاسبه با نرخ تتر: 58,700 تومان
عرضه کل {{ reformat(details.market_data.total_supply) }} CAKE
سکه در گردش {{ reformat(details.market_data.circulating_supply) }} CAKE

یک روز یک هفته یک ماه دو ماه شش ماه یک سال
{{ details.market_data.price_change_percentage_24h }} {{ details.market_data.price_change_percentage_7d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_30d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_60d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_200d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_1y }}

نمودار تحلیلی


نمودار تکنیکال


PancakeSwap چیست؟ 

PancakeSwap یک بازارساز خودکار (AMM) است. یک برنامه مالی غیرمتمرکز (DeFi) که به کاربران اجازه می‌دهد توکن ها را مبادله کنند، نقدینگی را ارائه کرده و در ازای آن کارمزد دریافت کنند. 

این پروژه در سپتامبر 2020 راه اندازی شد، یک صرافی غیرمتمرکز برای مبادله توکن های BEP20 در زنجیره هوشمند بایننس است. PancakeSwap از یک مدل بازارساز خودکار استفاده می‌کند که در آن کاربران در یک استخر نقدینگی معامله می‌کنند. این استخرها توسط کاربرانی پر می‌شود که وجوه خود را به استخر واریز می‌کنند و در ازاء آن توکن های نقدینگی (LP) دریافت می‌کنند. 

 این توکن ها می‌توانند بعداً برای بازپس گیری سهم خود از استخر و همچنین بخشی از کارمزدهای معاملاتی مورد استفاده قرار گیرند. این توکن های LP با نام FLIP شناخته می‌شوند. PancakeSwap همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن های اضافی مانند CAKE و SYRUP را تولید کنند. در مزرعه، کاربران می‌توانند توکن های LP را واریز کنند و Cake دریافت کنند. 

 PancakeSwap به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن های BEP20 را معامله کنند، نقدینگی را برای صرافی فراهم کرده و کارمزد دریافت کنند، توکن های LP را برای به دست آوردن Cake به اشتراک بگذارند، Cake را برای کسب درآمد بیشتر و برای کسب توکن های پروژه های دیگر به اشتراک بگذارند. 

 بنیانگذاران PancakeSwap چه کسانی هستند؟ 

 PancakeSwap یک صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس (DEX) است که توسط توسعه دهندگان ناشناس با ذوق و شوق راه اندازی شد. 

 چه چیزی PancakeSwap را منحصر به فرد می کند؟ 

 PancakeSwap از یک مدل بازارساز خودکار استفاده می‌کند، به این معنی که هیچ دفترچه سفارشی وجود ندارد. به جای آن از استخرهای نقدینگی استفاده می‌شود. یک کاربر می‌تواند با تبدیل شدن به یک تامین کننده نقدینگی درآمد کسب کند. با افزودن توکن های خود به استخر نقدینگی، می‌توانند توکن های LP را پرورش دهند و Cake خود را برای کسب جوایز به اشتراک بگذارند. آنها همچنین می‌توانند شانس خود را با قرعه کشی ها و توکن های غیر قابل تعویض امتحان کنند. 

 PancakeSwap توکن CAKE یک توکن BEP20 است که در ابتدا در زنجیره هوشمند Binance راه اندازی شد. عملکرد اصلی CAKE ایجاد انگیزه برای تامین نقدینگی پلتفرم PancakeSwap است. 

 کاربران می‌توانند توکن های خود را برای کسب پاداش به اشتراک بگذارند، که این کار با سپرده گذاری توکن های نقدینگی و قفل کردن آنها انجام می‌شود. به عنوان زراعت شناخته می‌شود و توسط سیستم با توکن های کیک پاداش داده می‌شود. توکن ها را میتوان بدون زمان نگهداری از حالت شرط بندی خارج کرد. CAKE به کاربران این فرصت را می‌دهد که در آینده سرمایه گذاری کنند و بازدهی خود را افزایش دهند، اما با خطراتی همراه است. 

 از Cake میتوان برای شرکت در قرعه کشی PancakeSwap استفاده کرد. هر جلسه قرعه کشی 6 ساعت طول می‌کشد. قیمت یک بلیط 10 Cake است و با ترکیب تصادفی چهار عدد بین 1 و 14، به عنوان مثال، 8-6-4-13 ارائه می‌شود. برای برنده شدن جکپات، اعداد موجود در بلیط شما باید با هر چهار عدد در بلیط برنده مطابقت داشته باشند. 

 کاربران همچنین می‌توانند توکن های غیرقابل تعویضی را برنده شوند که می‌توان آنها را با Cake معامله کرد یا در کیف پول نگهداری کرد. 

چه تعداد سکه PancakeSwap (Cake) در گردش است؟ 

 از مارس 2021، PancakeSwap (CAKE) دارای 125,984,870 سکه Cake در گردش است و حداکثر عرضه در دسترس نیست. 

 شبکه PancakeSwap چگونه ایمن است؟ 

 PancakeSwap را میتوان به طور ایمن در کیف پول های پشتیبانی شده که به زنجیره هوشمند Binance متصل هستند ذخیره کرد. این کیف پول ها عبارتند از MetaMask، TrustWallet، TokenPocket و WalletConnect. 


Trending Coins

پشتیبانی و تیکت ثبت سفارش فروش ارز دیجیتال ارسال مدارک مالی و حسابداری