قیمت لحظه ای آوی

Loading...
Aave
Aave
 (AAVE)
Rank # {{ details.market_data.market_cap_rank }}
$ {{ reformat(rate) }}

{{ getPrice }} تومان

محاسبه با نرخ تتر: 59,200 تومان
عرضه کل {{ reformat(details.market_data.total_supply) }} AAVE
سکه در گردش {{ reformat(details.market_data.circulating_supply) }} AAVE

یک روز یک هفته یک ماه دو ماه شش ماه یک سال
{{ details.market_data.price_change_percentage_24h }} {{ details.market_data.price_change_percentage_7d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_30d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_60d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_200d }} {{ details.market_data.price_change_percentage_1y }}

نمودار تحلیلی


نمودار تکنیکال


Aave (AAVE) چیست؟ 

Aave یک پروتکل مالی غیرمتمرکز است که به افراد اجازه می دهد تا کریپتو را وام بدهند و وام بگیرند. وام دهندگان با سپرده گذاری دارایی های دیجیتال در استخرهای نقدینگی ویژه ایجاد شده، سود کسب می کنند. وام گیرندگان نیز می توانند از کریپتوی خود به عنوان وثیقه برای گرفتن وام فوری با استفاده از این نقدینگی استفاده کنند. 

Aave (که در زبان فنلاندی به معنای "شبح" است) در ابتدا در نوامبر 2017 با نام ETHLend شناخته می شد، اما در سپتامبر 2018 نام تجاری خود را به Aave تغییر داد. (این موضوع توضیح می دهد که چرا تیکی این توکن متفاوت از نام آن است!) 

AAVE به دارندگان تخفیف هایی روی این پلتفرم ارائه می دهد، و همچنین به عنوان یک توکن حاکمیتی عمل می کند و به مالکان در توسعه آینده این پروتکل اجازه نظر دادن می دهد. 

 

بنیانگذاران Aave چه کسانی هستند؟ 

Aave و مدل قبلی آن یعنی ETHLend، توسط Stani Kulechov تاسیس شد. در آن زمان، او از نبود برنامه های وام دهی در Ethereum ناامید شده بود و پروژه او حتی قبل از اینکه تامین مالی غیرمتمرکز وجود داشته باشد ساخته شده بود.  

Kulechov یکی از کارآفرینانی است که به دانشکده حقوق رفته و از نوجوانی برنامه نویسی را شروع کرده است. او اولین پذیرنده در فضای بلاکچین بود. این مدیرعامل اعلام کرد که می خواهد ETHLend را به Aave تغییر نام دهد تا این شرکت بتواند طیف گسترده تری از خدمات را فراتر از وام دهی Ether ارائه دهد. 

به گفته Kulechov، بازار هدف اصلی Aave افرادی هستند که از قبل در جامعه ارزهای دیجیتال مشغول بوده اند. 

 

چه چیزی Aave را منحصر به فرد می کند؟ 

Aave در مقایسه با رقبا در یک بازار شلوغ، چندین نقطه فروش منحصر به فرد دارد. در دوران اوج DeFi در تابستان 2020، Aave یکی از بزرگترین پروژه ها از نظر ارزش کل کریپتوهای قفل شده در پروتکل آن بود. 

این پروژه به افراد اجازه می دهد تا حدودا 20 ارز دیجیتال وام بگیرند و وام دهند، به این معنی که کاربران میزان انتخاب بیشتری دارند. یکی از محصولات شاخص Aave "وام های فلش" است که به عنوان اولین گزینه وام بدون وثیقه در فضای DeFi معرفی شده است. یک نکته وجود دارد: آنها باید در همان تراکنش بازپرداخت شوند. 

یکی دیگر از نکات مهم فروش این است که چگونه کسانی که از طریق Aave وام می گیرند می توانند بین نرخ های بهره ثابت و متغیر به طور متناوب جابه جا شوند. در عین حال که نرخ های ثابت می تواند اطمینانی در مورد هزینه ها در زمان های نوسانات در بازارهای کریپتو ایجاد کند، نرخ های متغیر نیز اگر وام گیرنده فکر کند که قیمت ها در آینده نزدیک کاهش می یابد، می توانند مفید باشند. 

 

چند کوین AAVE (AAVE) در گردش است؟ 

گردش به کل ارزش قفل شده در Aave مرتبط است، زیرا هر زمان که پروتکل هزینه جمع آوری کند، توکن ها سوزانده می شوند. عرضه اولیه کوین در نوامبر 2017 برگزار شد که در آن 16.2 میلیون دلار با فروش یک میلیارد توکن AAVE با نرخی معادل 0.0162 دلار برای هر قطعه جمع آوری شد. در آن زمان، 23 درصد از توکن های AAVE به بنیانگذاران و پروژه آن اختصاص داده شد. 

توکن های AAVE بر اساس استاندارد ERC-20 ساخته شده اند و به گونه ای طراحی شده اند که تورم زدایی کنند. در صورت کمبود در پروتکل DeFi، توکن های استیک شده برای وثیقه به عنوان آخرین راه حل مورد استفاده قرار می گیرند. 

در ژوئیه 2020، Aave برنامه های خود را برای برگزاری یک مبادله توکن پرده اعلام کرد. به این معنی است که 1.3 میلیارد توکن AAVE در گردش با ارز دیجیتال AAVE تازه مینت شده با نسبت 1:100 مبادله می شود و مجموع عرضه 16 میلیون AAVE را ایجاد می کند. (سه میلیون از این مقدار ذخیره می شود.) 

 

شبکه Aave چگونه امنیت خود را تضمین می کند؟ 

پروتکل منبع باز Aave بر روی اتریوم، یک بلاکچینی که در حال حاضر در حال انتقال از Proof-of-Work به Proof-of-Stake است، ساخته شده است. 


Trending Coins

پشتیبانی و تیکت ثبت سفارش فروش ارز دیجیتال ارسال مدارک مالی و حسابداری