0

براساس دیدگاه Charles Hoskinson: کاردانو برای برای تجارت باز است

کاردانو برای برای تجارت باز
بازدید 691

در آخرین مصاحبه خود، Charles Hoskinson به یک خبرنگار گفت که کاردانو برای برای تجارت باز است، زیرا این اکوسیستم تقریباً هر روز با اضافه کردن DEX ها، بازارهای NFT، اوراکل ها و استیبل کوین ها به رشد خود ادامه می دهد. Cardano با استفاده از موارد مختلف، از پروژه ها و تیم های بیشتری استقبال می کند.

کاردانو برای برای تجارت باز

یکی از بنیانگذاران Cardano و Ethereum متوجه شد که این شبکه دارای هر گونه ابزاری است که کسب و کارها می توانند با کمک آنها در اکوسیستم Cardano که کارمزدهای پایین، پردازش تراکنش های بالا و غیر متمرکز سازی را ارائه می دهد، شروع به فعالیت کنند.

استیبل کوین با پشتوانه دارایی ما به کسب ‌و کارها اطمینان و امنیت می‌ دهد تا بتوانند آزادانه در یک صنعت بی ‌ثبات عمل کنند.

با ثبات و امنیت $USDM، ما در حال ایجاد یک نیروی پیوسته برای $ADA هستیم.

پیش از این، U.Today نحوه استفاده موفقیت آمیز Cardano از فرآیند مدیریت غیرمتمرکز سازی را برای تامین مالی تیم های کوچکی که مایل به انتقال در Cardano از طریق Project Catalyst Fund هستند، توضیح داد. بیش از 500 پروژه و نوآوری هایی توسط هزاران کاربر که می‌ خواهند آینده این شبکه را شکل دهند، تامین مالی شد.

کاربران Cardano منتظر انتشار مهمی هستند

یکی از مهمترین چیزها برای هر شبکه غیرمتمرکز، وجود یک راه حل استیبل کوین است که به طور مداوم توسط گروه بزرگی از توسعه دهندگان و اقتصاددانانی که می توانند اطمینان حاصل کنند که آن راه حل می تواند از هر نوع فشار فروش جلوگیری کند، پشتیبانی می شود.

Cardano در حال حاضر برای انتشار راه حل های استیبل‌ کوین متعددی آماده می ‌شود که می‌ تواند به عنوان پلی بین این شبکه و ارزهای فیات عمل کند و حتی سرمایه‌ گذاری ‌های بیشتری را به این اکوسیستم جذب کند.

متأسفانه، راه ‌حل ‌های متنوع در شبکه و غیر متمرکز سازی قوی به ADA برای عملکرد بهتر در بازار کمکی نمی‌کند و در عین حال کل صنعت با جریان ‌های ورودی کم و ریسک ‌های بالا دست و پنجه نرم می‌ کند.

در 300 روز گذشته، Cardano بیش از 80 درصد از ارزشش را از ATH خود از دست داد، که علیرغم اینکه یکی از فعال ترین بلاکچین های توسعه یافته در صنعت است، آن را به یکی از کم سودترین دارایی ها در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل می کند.

منبع : u.today

(1 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *