0

راه اندازی یک صندوق متاورسی توسط غول مدیریت سرمایه گذاری Invesco

صندوق متاورسی
بازدید 979

روز دوشنبه، کریس اسلولی از خبرگزاری سیتی وایر گزارشی منتشر کرد که در آن توضیح می دهد: صندوق مدیریت سرمایه گذاری Invesco، یک صندوق متاورسی راه اندازی کرده است. بر اساس این گزارش، صندوق متاورس اینوسکو در شرکت‌ های کوچک، متوسط ​​و بزرگ در سراسر جهان سرمایه‌ گذاری خواهد کرد که به فناوری‌ های متاورس مانند دنیای مجازی، توکن‌ های NFT، واقعیت افزوده، بازی برای کسب درآمد (P2E) و هوش مصنوعی (AI) اختصاص داده شده‌ اند.

صندوق متاورسی

گزارش اسلولی اشاره می کند که صندوق توسط تونی رابرتز (Tony Roberts)، مدیرعامل صندوق اینوسکو و جیمز مک درموترو (James McDermottroe)، معاون صندوق، مدیریت خواهد شد. رابرتز توضیح داد که پیش‌ بینی‌ های بسیار خوش‌ بینانه‌ ای پیرامون رشد آینده متاورس وجود دارد. رابرتز روز دوشنبه گفت: «تخمین زده شده است که تا سال 2030 (1409)، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده می‌ تواند 1.4 تریلیون پوند به اقتصاد جهانی کمک کند.» تا 31 ژوئیه (9 مرداد)، اینوسکو فاش کرد که دارایی های تحت مدیریت این شرکت، 1.44 تریلیون دلار است.

اخبار ورود صندوق اینوسکو به دنیای متاورس به دنبال حرکت مشابه انبوهی از شرکت‌ ها و سازمان‌ هایی است که امسال وارد متاورس شده اند. به عنوان مثال، اخیراً گزارشی به تفصیل توضیح داد که غول الکترونیکی کره جنوبی، سامسونگ، تفاهم نامه ای با چندین شرکت برای راه اندازی «اکوسیستم گلکسی NFT امضا کرده است». بر اساس گزارشی که روز دوشنبه منتشر شد، صندوق متاورس اینوسکو قصد دارد در فناوری‌ هایی که دری به سوی دنیای مجازی و ارتباط متقابل باز می کنند، سرمایه‌ گذاری کند.

منبع: news.bitcoin

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *