0

آیا شیبا صفر می شود ؟

شیبا صفر می شود
بازدید 1159

پس از مدتی سکوت در اکوسیستم، تیم توسعه دهنده شیبا اینو خبر از راه اندازی استیبل کوین را منتشر کرد. در اکوسیستم شیبا اینو چه می گذرد؟ یک دقیقه به نظر می رسد مرده است و در دقیقه بعد شیبا اینو یک استیبل کوین راه اندازی می کند که زندگی را به این میم کوین باز می گرداند. با این حال، به گفته لارک دیویس، مدافع کهنه کار ارزهای دیجیتال، چندین سوال واقعی وجود دارد که باید به آنها پاسخ داد. مانند هر سرمایه‌ گذار رمز ارز دیگری، دیویس به دنبال این است که بداند آیا این میم کوین درگیر زمستان کریپتو است یا هنوز امید به پایداری دارد. چرا سکه های میم مانند SHIB پول سرمایه گذاران را جذب می کنند. SHIB اخیراً در نمودارها دوباره جهش کوتاهی پیدا کرده است. بنابراین، همه می‌خواهند بدانند که در اکوسیستم SHIB چه خبر است. در این مقاله به بررسی این سوال می پردازیم که آیا شیبا صفر می شود ؟

آیا شیبا صفر می شود ؟

دیویس توضیح می دهد که چه چیزی موجب می شود سرمایه گذاران بیشتر اقدام به خرید شیبا اینو کنند تا دوج کوین و چه چیزی این دو میم کوین را از یکدیگر متمایز می کند. Dogecoin با استفاده از کد بلاک چین بیت کوین ساخته شد و به جدی ترین شوخی تاریخ تبدیل شد. دوج کوین در تعامل با نوآوری‌ها در فضای رمزنگاری مانند محصولات DeFi ساخته شده که در چند سال گذشته محدود است. با این حال، شبکه زنجیره ای برای آینده دوج کوین ممکن است تغییرات جدیدی را به وجود آورد. در مقایسه، ایجاد سکه شیبا اینو بر اساس فرهنگ میم دوج کوین بود. با این تفاوت که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. بنابراین، جامعه دوستدار میم را قادر می سازد تا بتواند در امور مالی غیرمتمرکز شرکت کند.

با کمال تعجب، این میم کوین در حال حاضر در بالاترین سطح نقدینگی بازار به غیر از فلوکی اینو قرار دارد که بسیار پایین است. این در حالی است که شیبا مدت هاست جزو 20 سکه برتر براساس داده های سایت کوین مارکت کپ بوده است.

در حالی که نیمی از سال 2022 به پایان رسیده است، شیبا اینو از قتل عام در بازارهای خرسی مستثنی نبوده است. بازار ارزهای دیجیتال نسبت به بالاترین سطح خود حدود 90 درصد کاهش یافته است. اما با وجود نزولی بودن بازارهای ارزهای دیجیتال، SHIB یک قدم به جلو برداشته است و سرمایه گذاران را نسبت به آینده SHIB امیدوار کرده است.

به روز رسانی های آینده SHIB

به روز رسانی های بزرگ جدیدی برای SHIB در راه است، که باعث می شود کمی هیجان دوباره به این سکه میم کوین بزرگ وارد شود. با این حال، درک این نکته مهم است که جدا از یک همکاری کوچک NFT که چندی پیش اتفاق افتاد، امسال تغییرات زیادی برای Shiba Inu ایجاد نشده است. 

شیبا اینو تاکنون عملکرد خیلی کندی داشته است. بهترین اتفاقی که در سال گذشته افتاد، راه اندازی صرافی غیرمتمرکز سوآپ شیبا بود. این صرافی غیرمتمرکز به سختی روزانه بیش از 2 میلیون معامله می کند که با توجه به حجم معاملات عظیم در بازار کریپتو، حجم کمی است. از این رو، این نمی تواند دلیل اصلی تجدید حیات شیبه باشد. اما، ارتش شیبا تلاش کرده است تا سکه SHIB در صرافی های بیشتری فهرست شود.

چند هفته پیش، Shiba Inu لیست مورد انتظار خود را در Bittrex دریافت کرد. این فهرست به رشد ارزش بازار SHIB کمک می کند زیرا اکنون مکان های بیشتری وجود دارد که مردم می توانند آن را خریداری کنند. اما این نقدینگی فزاینده مانع آن نشد که جمعیت ضد شیبا اعتقادات خود را تغییر دهند و آنها همچنان اطمینان دارند که شیبا اینو به صفر می رسد و اهمیتی ندارد. دیویس ادعا می کند که اکثر این جمعیت ضد شیبا از علاقه مندان به دوج کوین هستند.

با این حال، بزرگترین دارندگان شیبا اینو در میان نهنگ‌های اتریوم به وضوح نشان می‌دهند که شیبا اینو به زودی از بین نمی‌رود. به گفته دیویس، این دارندگان نهنگ برخی از دلایلی هستند که SHIB به بزرگترین پروژه اتریوم جدا از استیبل کوین تبدیل شده است. با این وجود، شیبا اخیرا گام های بعدی خود را برای ورود به دنیای مالی غیر متمرکز اعلام کرد. پنج ارتقای منحصر به فرد برای Shiba Inu در حال انجام است.

یک ارتقاء لایه 2 به نام شیباریوم وجود خواهد داشت که هنوز تاریخ دقیقی از انتشار آن اعلام نشده است. اما این ارتقا امکان انجام تراکنش های خرد را برای سکه SHIB فراهم می کند. همچنین، هزینه های گاز برای معامله SHIB را تا حد زیادی کاهش می دهد. دومین ارتقا یک استیبل کوین جدید به نام SHI است. ارتقاء بعدی راه اندازی یک نشانه پاداش جدید به نام TREAT است.

منبع: کریپتو نیوز

(2 امتیاز) - 1/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *