0

دارندگان شیبا مراقب باشند

دارندگان شیبا
بازدید 648

فعالیت غیرمعمول و نگران‌کننده‌ای در اطراف داده‌های درون زنجیره‌ای رمزارز محبوب شیبا اینو مشاهده شده است. بر اساس داده‌های منتشرشده توسط پورتال اطلاعات رمزارزی IntoTheBlock، پس از نمایش تحرکات مثبت استثنایی در طول هفته، این روند از جمعه شروع به چرخش چشمگیری کرد و تا آخر هفته ادامه یافت. دارندگان شیبا مراقب باشند.

هشدار برای دارندگان شیبا

نگرانی ویژه، کاهش قابل‌توجه حجم تراکنش توسط دارندگان بزرگ توکن شیبا اینو است؛ در حالی که این رقم در اوایل هفته در حال افزایش بود و افزایش خیره‌کننده 150٪ یا 1.5 تریلیون SHIB را ثبت کرد، در روزهای اخیر، شاهد کاهش شدید این رقم به کمتر از 1 تریلیون، و به طور دقیق‌تر به 865 میلیارد توکن بودیم. برای درک بهتر این موضوع، در نظر بگیرید که تعداد تراکنش‌هایی که شامل مبالغ بیش از 100 هزار دلار می‌شود، از 74 به 24 تراکنش کاهش یافته است.
پرچم قرمز دیگری که باید به آن توجه شود، ارزش جریان خالص توکن شیبا است که اکنون در محدوده منفی قرار گرفته است. طبق گزارش‌ها، جریان خروجی از کیف پول سرمایه‌گذاران بزرگ از ورودی‌ها پیشی گرفته است؛ به طوری که 272.45 میلیارد توکن از این کیف‌پول‌ها خارج شده، در حالی که 195.98 میلیارد وارد شده است. در نتیجه، جریان خالص کیف پول‌های نهنگ‌های شیبا اینو تا روز شنبه به 76.48- میلیارد SHIB رسید که نشان‌دهنده یک تغییر شدید از 310.59 میلیارد در چند روز قبل بود.

دارندگان شیبا

رفتار قیمت توکن شیبا اینو در این دوره را می‌توان در نمودار بالا مشاهده کرد. این نمودار بیشتر تأیید می‌کند که سرمایه‌گذاران مهم تمایل دارند حرکت‌های خود را از قبل استراتژی کنند، به ویژه در دوره‌های قیمتی باثبات. همچنین بینش‌های ارزشمندی را که داده‌های زنجیره‌ای می‌توانند ارائه دهند، نشان می‌دهد و نگاهی اجمالی به پشت صحنه بازار ارزهای دیجیتال دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *