0

تحلیل تکنیکال لایت کوین ۱۵ تیر

بازدید 570

افزایش تعداد نهنگ‌های لایت‌کوین یا آدرس‌هایی که حداقل 10000 LTC دارند، نشانه مثبتی برای این ارز دیجیتال است. در این پست به تحلیل تکنیکال لایت کوین ۱۵ تیر می پردازیم.

تکنیکال لایت کوین ۱۵ تیر

بر اساس داده‌های منتشرشده توسط شرکت تحلیلی Santiment، تعداد نهنگ‌های لایت کوین در ماه‌های اخیر 6 درصد افزایش یافته که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران بزرگ بیشتری وارد این شبکه می‌شوند و مقادیر قابل‌توجهی LTC خریداری می‌کنند.

تکنیکال لایت کوین ۱۵ تیر


افزایش تعداد نهنگ‌ها با نزدیک شدن به هاوینگ لایت‌کوین اتفاق می‌افتد. رویداد هاوینگ که تقریباً هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد، پاداش بلاک یک دارایی را به نصف کاهش می‌دهد و رشد عرضه را محدود می‌کند. این امر اغلب با یک روایت صعودی برای ارز دیجیتال مذکور همراه است که منجر به افزایش قیمت آن می‌شود.
در مورد لایت‌کوین نیز، داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت این رمزارز اخیراً افزایش یافته و بسیاری را به این باور رسانده که این افزایش قیمت ممکن است تا اجرای این رویداد ادامه یابد. با این حال، در چند روز گذشته، لایت‌کوین کمی اصلاح قیمتی را تجربه کرده است.
علی‌رغم کاهش اخیر قیمت، دارایی نهنگ‌ها تغییری نداشته است، که نشان می‌دهد این سرمایه‌گذاران هنوز نسبت به لایت‌کوین خوش‌بین هستند. نهنگ‌ها که مقادیر قابل‌توجهی لایت‌کوین در اختیار دارند، می‌توانند بر بازار تأثیر بگذارند.
لایت کوین علاوه بر افزایش تعداد نهنگ‌ها، تحولات مثبت دیگری را نیز تجربه می‌کند. برای مثال، این ارز دیجیتال به پلتفرم پی‌پال اضافه شده است و به کاربران امکان خرید، نگهداری و فروش LTC را می‌دهد. این امر، مشروعیت بیشتری را به این ارز دیجیتال می‌دهد و آن را برای مخاطبان وسیع‌تری قابل دسترس‌تر می‌کند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *