0

توسعه دهنده اصلی شیبا اینو، راه اندازی SHI Stablecoin را در سال 2022 اعلام کرد

توسعه دهنده اصلی شیبا اینو
بازدید 953

توسعه دهنده اصلی شیبا اینو پروژه Shiba Inu، Shytoshi Kusama، یک بار دیگر ظهور کرد و چندین خبر را در مورد آینده Shiba Inu و شاخه های جانبی آن فاش کرد. از جمله، توسعه ارتش شیب را از سوی، خالق ناشناس Shiba Inu، که مدتی پیش خود را از تمام حساب های رسانه های اجتماعی حذف کرد و ناپدید شد، اطمینان داد. 

اولین موضوع پست شیتوشی کوزاما، محصول لایه 2 شیبا اینو بود. توسعه دهنده اطلاعاتی را که قبلاً توسط X-Fund درباره پیشرفت کار منتشر شده بود تأیید کرد و به تشدید کار روی رابط و قابلیت استفاده Shibarium اشاره کرد. توسعه دهنده خاطرنشان کرد: اگرچه تاریخ آزمایش عمومی بتا هنوز تعیین نشده است، اما کار روی بلاکچین طبق برنامه پیش می رود.

در ادامه در پست خود، شیتوشی به‌روزرسانی در مورد استیبل کوین SHI شیبا اینو ارائه کرد. به گفته توسعه دهنده، سقوط اخیر و عدم اتصال برخی از استیبل کوین‌ها مانند UST و USDN باعث نگرانی شده است. با این حال، این امیدواری وجود دارد که با استفاده از پروتکل غیرمتمرکز مستقل، از چنین مشکلاتی با SHI جلوگیری شود.

اطلاعات بیشتر بعداً در دسترس خواهد بود، اما اگر هیچ مانعی وجود نداشته باشد، SHI باید در اوایل سال 2022 منتشر شود.

توسعه دهنده به دلیل تأخیر در کار بر روی SHIB Metaverse عذرخواهی کرد و توضیح داد که تاریخ انتشار از ابتدا نباید اعلام می‌شد. به گفته شیتوشی، اطلاعیه ها در اسرع وقت اعلام می شود و او همچنین به اضافه شدن تیم پروژه اشاره کرد که باید SHIB Metaverse را به یک پروژه در سطح AAA تبدیل کند. 

بدون حقه، فقط TREAT 

 Shiba Inu در حال گسترش شبکه خود با یک توکن جدید، به نام TREAT است. در همان پست اعلام شد، TREAT کاربرد گسترده ای در سراسر طیف اکوسیستم شیبا اینو خواهد داشت.

به عنوان مثال، این یک توکن پاداش در Shibarium، SHIB Metaverse، بازی کارتی کلکسیونی Shiba و ارائه‌دهنده تعادل برای SHI است. فهرست نهایی احتمالاً تغییر خواهد کرد. شیتوشی دلیل آن را عدم تمایل به عجله و انتشار یک محصول ناتمام می‌داند. 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *