0

تحلیل قیمت اتریوم ۲۲ آبان

تحلیل قیمت اتریوم ۲۲ آبان
بازدید 385

این احتمال وجود دارد که اتریوم (ETH) پس از عبور از سد روانی ۲۰۰۰ دلار به حرکت صعودی خود به سمت سطح قیمت ۲۵۰۰ دلار ادامه دهد. چند ماه می‌شود که اتریوم در تلاش برای رسیدن به به قیمت ۲۰۰۰ دلار بود. حالا دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، اخیراً به روزهای خوب گذشته بازگشته است. در این پست به تحلیل قیمت اتریوم ۲۲ آبان می پردازیم.

تحلیل قیمت اتریوم ۲۲ آبان

طبق گفته IntoTheBlock، اتریوم با نزدیک شدن به منطقه ۲۵۰۰ دلاری با مقاومت قابل توجهی روبرو خواهد شد. در حال حاضر ۷۵ درصد از هولدرهای اتریوم در سود هستند. یک تحلیلگر بازار پیش بینی کرده که می‌توان انتظار سود در این سطوح را داشت. با توجه به چشم‌انداز بلندمدت اتریوم، بعید است که روند حرکتی آن منجر به عقب‌نشینی قابل توجهی شود.
بنابراین، بر اساس داده‌های IntoTheBlock، به دلیل چشم‌انداز مثبت، احتمال افزایش ETH تا منطقه ۲۵۰۰ دلاری بالاست. بر اساس آمار، تعداد آدرس‌های سودآور اتریوم ۷۷.۷۲ میلیون و تعداد آدرس‌های زیان‌آور ۲۱.۹۱ بوده است. علی مارتینز (Ali Martinez)، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، تاکید کرد که علیرغم اینکه اتریوم اخیراً آستانه ۲۰۰۰ دلار را بازپس گرفته است، نهنگ‌ها هنوز شروع به خرید نکرده‌اند.

تحلیل قیمت اتریوم ۲۲ آبان

تاثیر افزایش قیمت اتریوم

این وضعیت یک روند صعودی را در شبکه اتریوم ایجاد می‌کند زیرا در صورت خرید نهنگ‌ها، قیمت ETH می‌تواند به سطوح بالاتری افزایش یابد. سطح قیمت ۲۰۰۰ دلار نشان می‌دهد که اتریوم از بالاترین سطح چهار ماهه پشتیبانی دریافت کرده است، زیرا دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار در ماه جولای سال جاری در این محدوده قرار داشت. از دیگر دلایل این رشد ثبت درخواست iShares Ethereum Trust از سوی BlackRock، بزرگترین مجموعه مدیریت دارایی جهان بود. این درخواست شبیه به یک صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین است.
بنابراین، برای پاسخ به این سوال که آیا اتریوم به قیمت ۲۵۰۰ دلار خواهد رسید یا خیر، باید اندکی صبر کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *