0

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳ اردیبهشت

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳ اردیبهشت
بازدید 1480

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی صعودی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۴۱۷ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۳.۴۹ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد. در این پست به بررسی بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳ اردیبهشت می پردازیم.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳ اردیبهشت

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۱.۷۸ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۶ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمتی ۱.۳۸ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۲۳۲ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال آیوز نتورک (AIOZ)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال AIOZ Network امروز با رشد قیمتی ۱۳.۴۲ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از AIOZ Network، نام رمزارزهای کور (CORE) با ۱۲.۴۲ درصد افزایش قیمت و نیر پروتکل (NEAR) با ۹.۰۹ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

بهترین و بدترین ارزهای دیجیتال ۳ اردیبهشت

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال نروس نتورک (CKB) با ۴.۶۴ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Nervos Network نیز، ارز دیجیتال داگ ویف هت (WIF) با ۳.۵۲ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال پندل (PENDLE)، با ۱.۷۳ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *