0

دیدگاه اسکات مینرد در مورد ارز دیجیتال

اسکات مینرد
بازدید 405

اسکات مینرد (Scott Minerd)، مدیر ارشد سرمایه گذاری جهانی Guggenheim Partners، در مصاحبه اخیر با بلومبرگ پیش بینی کرد که بیت کوین به کاهش بیشتر قیمت ادامه خواهد داد.

“من فکر می‌کنم که تورم بیشتر خواهد شد، و فکر می‌کنم ما چیزی شبیه به فروپاشی حباب اینترنت خواهیم داشت تا این فرصت را داشته باشیم که بفهمیم چه کسی برنده و چه کسی بازنده است. من فکر نمی‌کنم هنوز سیستم را به‌طور کامل پاک کرده باشیم.”

به گفته اسکات مینرد، از دیدگاه یک معامله گر، منطقی است که از فرصتی برای مشاهده قیمت های بالاتر در کوتاه مدت استفاده کنیم. با این حال، به عنوان یک سرمایه گذار، او فکر می کند که ارزهای رمزنگاری شده تحت فشار “از نقطه نظر نظارتی” هستند. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرده است که هیچ پول نهادی واقعی برای حمایت از آن وجود ندارد

همانطور که U.Today گزارش داد، بیت کوین در روز چهارشنبه پس از تصمیم فدرال رزرو ایالات متحده برای افزایش 75 واحد پایه ای نرخ بهره افزایش شدیدی را تجربه کرد. این ارز رمزنگاری شده پس از افت 14 درصدی در آستانه اعلام بانک مرکزی به 23452 دلار در صرافی Bitstamp افزایش یافت. مینرد در مورد رالی استراحتی اخیر صحبت می‌کرد که ممکن است فدرال رزرو به اندازه‌ای که تبلیغ می‌شود انقباضی نباشد. در همان زمان، این سرمایه‌گذار برجسته می‌گوید که واقعاً سخت است استدلال کنیم که ایالات متحده در رکود نیست و با ادعاهای جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، مقابله می‌کند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Minerd پیش بینی کرد که سطح 8000 دلار ممکن است به «کف نهایی بیت کوین» تبدیل شود. البته لازم به ذکر است که سرمایه گذار در گذشته پیش بینی های نادرستی از قیمت انجام داده است.

منبع : u.today

(1 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *