0

استیبل کوین شیبا به زودی رونمای می شود

استیبل کوین شیبا
بازدید 410

یکی از توسعه‌ دهنده‌ های اصلی میم کوین محبوب SHIB، روز چهارشنبه طرح‌ هایی را برای گسترش اکوسیستم شیبا اینو با انتشار یک استیبل کوین غیرمتمرکز، یک توکن پاداش به نام TREAT و همچنین یک کارت بازی کلکسیونی برای متاورس آن به اشتراک گذاشته است. در این خبر به بررسی استیبل کوین شیبا می پردازیم.

استیبل کوین شیبا

در یک پست وبلاگی در Medium، توسعه دهنده با نام مستعار Shytoshi Kusama، گفت که “توسعه دهندگان مستقل” در حال ایجاد یک استیبل کوین غیرمتمرکز به نام SHI هستند، که “به نظر می رسد از مشکلات موجود در دیگر قسمت ها جلوگیری می کند”، که احتمالاً اشاره ای به سقوط میلیارد دلاری Terra دارد. در این پست وبلاگی آمده است که تیم انتظار دارد زمانی که SHI به شکل نهایی خود نزدیک شد اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارد و قصد دارد آن را در اواخر سال 2022 (آذر و دی 1401) راه اندازی کند.

TREAT، نماد پاداش آینده متاورس شیبا، به بازی ورق کلکسیونی شیبا گره خواهد خورد. این توکن همچنین به ایجاد تعادل در استیبل کوین شیبا اینو کمک خواهد کرد، در این پست وبلاگ توضیحی در مورد نحوه عملکرد آن نیامده است. توسعه دهندگان همچنین “تعدادی محدود” از TREAT را برای حامیان قدیمی پروژه رزرو می کنند.

به عنوان بخشی از این طرح، توسعه دهندگان در حال کار بر روی پروتکل لایه 2 خود اکوسیستم به نام Shibarium هستند که از استقرار و توسعه برنامه های بومی، از جمله یک توکن گس به نام BONE پشتیبانی می کند. این تیم به طور جداگانه در حال ساخت یک پروژه متاورس با 100000 قطعه زمین به عنوان املاک مجازی است.

قیمت توکن شیبا اینو در پی انتشار این اخبار ثابت مانده، اما در ماه ژوئن (خرداد) در بحبوحه گمانه زنی ها در مورد پروتکل Shibarium آن، تقریباً 50 درصد افزایش یافته بود.

منبع: coindesk

(19 امتیاز) - 5/5

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *